Nováček ze Sousedovic hostil zkušený celek Plané u Českých Budějovic. V poločase domácí vedli brankou Benedikta 1:0. Po změně stran soupeř skóre otočil dvěma brankami exligového Romana Lengyela. Sousedovičtí ještě vyrovnali Linhartem, ale rozhodnutí přišlo pět minut před koncem, kdy hostům z penalty vystřelil výhru T. Pintér. Sousedovice tak přezimují na předposledním místě.

Vodňany hostily jednoho z aspirantů na postup z Roudného. Hosté šli po pěti minutách do vedení, za dalších deset minut srovnal domácí kanonýr Moravec. Na konci utkání vše směřovalo do remízového konce, ale hostující Kadlec přidal druhou branku Roudného a domácí zůstali nakonec v tomto duelu bez bodu. Vodňanští jsou po podzimní části sezony na sedmém místě.