Prachatice – Vodňany 4:2 (4:1). „Jeli jsme k utkání s tím, že chceme předvádět dobrý fotbal, který by vedl k dobrému výsledku. Přístup hráčů k utkání však byl chladnější, chyběl pohyb, vázla přihrávka, nebyl potřebný pohyb dopředu ani dozadu. Bylo ho hrozně pomalé. Nedostali jsme se do hry, dělali chyby a domácí nás potrestali. Sice jsme se dostali do vedení, ale Prachatičtí ve dvou minutách stav otočili. Za stavu 2:1 rozhodčí přehlédl penaltu proti domácím. To byl takový zlomový bod zápasu. Hra se nám pak rozpadla a domácí dali po dalších našich chybách až na 4:1. Především při jejich čtvrtém gólu to byl z naší strany vrchol při bránění. Prachatice šly v pěti na jednoho beka,“ komentoval první poločas vodňanský trenér František Bican.

Druhý poločas byl z jeho pohledu lepší. „Měli jsme tam tři solidní šance, které šlo proměnit, ale nic z toho nebylo. Hru jsme ve druhé půli vyrovnali a v závěru kosmeticky upravili stav z penalty. Domácí měli v utkání větší vůli po vítězství. my nedokázali zopakovat výkon z minulého kola,“ doplnil k utkání F. Bican.