Lhenice – Vodňany 4:2 (3:2). Branky: 25. D. Kiš, 34. R. Iliev, 41. (PK) a 76. P. Prenner – 4. L. Malík, 38. L. Kunc.

„Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a brzy Malíkem otevřeli skóre. Domácí jsme k ničemu moc nepouštěli, ale pak jsme se nevyvarovali chyby, nepokryli soupeře a Lhenice ze standardky vyrovnaly. Pak přišla další chyba, nezachytili jsme náběh soupeře ve vápně a domácí šli šťastným gólem do vedení. Nám se však brzy podařilo vyrovnat po pěkné akci Kuncem. Pět minut před poločasem však přišla špatná malá domů, z toho pramenil faul a penalta. Domácí šli znovu do vedení. Byli v prvním poločase šťastnější, co měli, to proměnili. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme alespoň srovnat. Hrachovcem jsme trefili břevno, což byl asi takový zlomový bod utkání. Čtvrt hodiny před koncem zápasu jsme znovu nezachytili náběh domácích a přišel čtvrtý gól v naší síti. Domácí si pak již výsledek pohlídali a zápas se jen dohrával,“ shrnul utkání vodňanský trenér František Bican a doplnil: „Ve Lhenicích jsme doplatili na nedůslednost při pokrývání hráčů, myslím, že na body bylo. Teď nás čeká derby se Strakonicemi, pak jedeme dvakrát ven. Na začátek jara máme docela těžký los.“