Prachatice - Trhové Sviny 1:5 (0:3)

Branky: 78. Jakub Rauscher – 9. Gažák, 23. Macák, 28. Kolář, 71. Chromčák, 82. Šafránek. ŽK 2:1 (Jar. Rauscher, Luňáček – Macák). Diváci: 50 diváků. Rozhodčí: Albert – Dimitrov, Mach.

Další vysoká porážka Tatranu v této sezoně. Kdo nebyl na stadionu, tak těžko uvěří, že herně to bylo vyrovnané. A jen ve druhém poločase měl Tatran tři stoprocentní šance. Ale, když se netrefí ani prázdná brána…

"Obecně nemáme problém s tím, že bychom nehráli vyrovnaná utkání. Ale zápasy se rozhodují v zakončení ve vápnech a tam jsou soupeři jasně lepší. Poprvé jsme vystřelili na bránu až v 70. minutě, přestože jsme měli spoustu příležitostí. Zkrátka nevystřelíme a bez toho se góly dávat nedají. Naopak soupeři dávají branky až příliš jednoduché, po odrazech, do prázdné, zkrátka my nemáme štěstí. Ve druhé půli jsme dvakrát inkasovali z brejků, přitom jsme měli tři obrovské šance. Nejde takto hrát a pokud v tom budeme pokračovat, tak zkrátka spadneme do A třídy. Je to v hlavách hráčů. Něco si řekneme a na hřišti to děláme úplně opačně. Věci, které máme hrát jednoduše, tak hrajeme složitě. Nemohu klukům vyčítat, že by se nesnažili, ale bez zakončení nelze vyhrát. A dětinské chyby, po kterých inkasujeme, do krajského přeboru nepatří," komentoval duel prachatický trenér Josef Raušer.


Načítám tabulku …