Dražejov – Volyně 1:1 (1:0). 42. M. Braček – 70. P. Tokár.

Jediné okresní derby úvodního kola přineslo dělbu bodů, která více vyhovuje hostům. Domácí si vytvořili řadu dobrých šancí, ale dokázali z nich dát pouze jediný gól tečovanou střelou Bračoka. Hosté vyrovnali efektní brankou Tokára. V závěru utkání mohly rozhodnout oba týmy, ale branka již nepadla.

Sedlice – Stachy 3:2 (2:1). 26. Z. Mikeš, 36. D. Dumský, 69. F. Rakovan – 11. J. Pešl, 88. P. Záleský.

Výhra favorizovaného domácího celku se čekala, ale nakonec stála hodně sil. Sedličtí museli již v první půli otáčet vedení soupeře. Ve druhé půli již vedli o dvě branky, ale Stachy ještě zápas zamotaly svým druhým gólem. Nakonec však všechny body zůstaly doma.

Strunkovice – Cehnice 4:2 (1:2). 19. M. Dvořák, 53. V. Páník, 65. J. Gažík, 88. O. Váša – 20. P. Krejsa, 36. M. Kroupa.

Fotbalisté Cehnic ambiciozního soupeře pořádně potrápili a i dle hodnocení domácích byli v prvním poločase lepším celkem. Hosté zaslouženě vedli. Ve druhém poločase převzali otěže hry Strunkovičtí, brzy vyrovnali a v 65. minutě šli do vedení. Cehnice však byly stále ve hře o bod, ale Strunkovice vše rozhodly čtvrtou brankou v závěru zápasu. Hosté doplatili na špatné bránění standardek.

Prachatice B – Bělčice 1:0 (0:0). 78. M. Kolafa.

Bělčice sehrály smolný zápas. Hosté byli ve svých akcí nebezpečnějších, ale nedokázali je proměnit. Když se jim to již povedlo, asistent rozhodčího signalizoval ofsajd. Domácí se dostali do velké šance až v 78. minutě, kterou proměnili a berou tři body.

Osek B – Čkyně 1:4 (0:1). 56. (PK) L. Blatský – 33. J. Brabec, 65. V. Turek, 70. M. Kuta, 90. (PK) M. Gerold.

Vstup do sezony vyšel daleko lépe hostům. Od začátku zápasu byli aktivnější a po zásluze si odvážejí všechny tři body. O těch rozhodli v závěrečných pětadvaceti minutách.

Husinec – Střelské Hoštice 0:1 (0:0). 90. P. Rejšek.

Očekávaný souboj nováčků soutěže přinesl bojovný fotbal a dlouho to vypadalo na bezbrankovou dělbu bodů. Štěstěna se však v závěru utkání přiklonila na stranu hostů, kteří rozhodli o zisku tří bodů v poslední minutě utkání.