Sedlice – Dražejov 4:3 (2:1). Začátek zápasu se lépe vydařil hostům, kteří již ve 2. min. měli vyloženou šanci, kterou nevyužili. Poté zahrozili i domácí, Jan Petráš však mířil nad. V 11. min. se v další vyložené šanci hostů ocitl Martínek, ale ani on nebyl úspěšný. To domácí z první ucelené akce po trestném kopu Nedvědem otevřeli skóre – 1:0. Ve 22. min. hosté po zaváhání domácí obrany vyrovnali Hrčkou. Ve 30. minutě našel centr Nedvěda, ale ten hlavou netrefil „tutovku“. Z protiútoku mohli jít hosté do vedení, ale neměli potřebné štěstí. Ve 34. min. hosté prováděli trestný kop, ale Panuška byl na místě. Ve 42. min. se ke střele z dobrých 30 metrů odhodlal Dumský a přesnou střelou pod břevno dostal Sedlické do vedení 2:1.

Hosté se opět na začátku druhého poločasu dostali do veliké šance a byli blízko k vyrovnání. Když míč mířil do prázdné branky, Sladký jej se štěstím vykopl ven. Ve 49. min. se také do šance dostal domácí Petráš, ale nastřelil jen obranný val hostů. V 50. min. po střeleckých manévrech, kdy stříleli Petráš, po něm i Čabrádek, prostřelil obranu hostů Mikeš – 3:1. Bohužel tento stav netrval dlouho, protože hosté v 55. min. po další hrubce domácí obrany snížili Krýslem. Domácí to však nerozhodilo a po kopu z rohu Houzar hlavou zvýšil na 4:2. Ještě v 72. min. po akci Dumského a hlavičce Vaňka brankář hostů čaroval. To však nebylo vše, neboť hosté se nevzdávali. V 80. min. se po údajném postavení mimo hru k míči dostal Brázda a k překvapení domácí obrany snížil na 4:3. A teprve teď dostal konec zápasu správný náboj. Domácí vypadli z tempa a hosté s vidinou vyrovnání hráli jako o život. V dramatickém závěru domácí podržel Jan Panuška svým klidem a s přehledem zneškodnil všechny akce hostů.

Co říci závěrem. Domácí mohli zvítězit vyšším rozdílem, ale chybami v obraně z pravé strany přišli o lepší výsledek. Stínem utkání bylo zranění hostujícího Šuldy, pro kterého musela přejet záchranná služba. Jinak se hosté představili jako velmi kvalitní mužstvo.