Junior Strakonice - Silon Táborsko B 2:5 (2:2)

Branky: 39. a 43. Bílý - 21. Jansa, 44. a 53. Neužil, 56. Činčura, 90. Pajer. ŽK: 3:2 (Bublík, Máška, Rybák - Praveček, Jansa). ČK: 0:1 (10. Hňup). Diváci: 77. Rozhodčí: Dimitrov - Albert, Nedvěd.
Sestava Junioru: Lízal – Kafka (61. Boukalík), Rozhoň, Bublík, Rybák – Míčka (73. Mrkvička), Chalupa – Butnaru (15. Štöger), Bílý, Máška – Krejčí.

Pro strakonické fotbalisty nemohl duel začít lépe. V 10. minutě se řítil sám na branku Bílý, brankář Hňup jej fauloval a byl vyloučen. Domácí však dlohou přesilovku nevyužili, naopak inkasovali pět branek.

"Utkání se pro nás začalo vyvíjet dobře. Hostující gólman fauloval před pokutovým územím unikajícího Bílého a byla z toho červená karta. Bohužel byl i o deseti soupeř tím, kdo dal vedoucí branku utkání. Nicméně jsme se nesložili a dvěma góly Toma Bílého ještě v prvním poločase utkání otočili. Ale hned z rozehrávky nám soupeř srovnal na 2:2. V kabině jsem hráče uklidnil, upozorňoval je, ať hrají trpělivě, ale důsledně. Věřil jsem, že to ve druhém poločase zvládneme. Bohužel, hned v úvodu nepochopitelně ztratil míč před pokutovým územím stoper Bublík a soupeř šel do vedení 3:2. Hned z následné situace nám přidal i čtvrtý gól. Pátá branka již byla jen vyústěním naší křeče. O výsledku utkání rozhodla třetí branka, naše nesoustředěnost a laxnost," zhodnotil utkání strakonický trenér Tomáš Čakrt.