Junior Strakonice – Znakon Sousedovice 5:2 (2:0)

Branky: Krejčí 2, Bílý, Stöger, vlastní – Šourek 2.
Sestava Junioru: Lízal (70. Moudrý) – Kubeš, Fajtl, Prokop (45. Máška), Smola – Janoch, Zahrádka – Váchal (65. Mrkvička), Míčka (45. Stöger), Bílý – Krejčí (65. Zvonek).

„Vyhráli jsme, takže můžeme být spokojení. Zápas se hrál převážně v naší režii, drželi jsme balon a vytvářeli si šance. Musím uznat, že Sousedovice byly na generálku dobrým soupeřem. Hlavně mají dobré útočníky. O Šourkovi s Hrachem víme, že mají kvalitu, jsou rychlostní typy a také nám dělali trochu problémy. Výhra mohla být i vyšší, měli jsme plno dalších šancí, na druhé straně soupeř neproměnil penaltu. Vedli jsme 4:0, dali tam pak tři dorostence a trochu se to zvrtlo. Sousedovice pak daly dva góly, ale vítězství bylo zasloužené a herní projev vůbec nebyl špatný,“ hodnotil utkání strakonický trenér Přemysl Šroub.

Zdroj: Jan Škrle

Spokojeni mohou být ve Strakonicích i s přípravou jako takovou. „S přípravou spokojen jsem. Trénovalo nás hodně, na druhou stranu ti soupeři, které jsme měli, nás až tolik neprověřili. Se silnějším soupeřem jsme prohráli. Uvidíme, jak to nyní bude v mistrákách. Doufám, že v prvním utkání jara Milevsko porazíme,“ doplnil k přípravě trenér.

S Milevskem se hraje v neděli odpoledne na umělce. „Už je rozhodnuto, že se bude hrát na umělce. Jsme na ní celou zimu, možná že to pro nás bude i lepší. V Dobříši jsme hráli v přípravě poprvé na přírodní trávě a dělalo nám to problémy. Musíme si na ni nejprve zvyknout. Nechceme na start jara ponechat nic náhodě, a tak odehrajeme Milevsko na umělce,“ doplnil k prvnímu jarnímu mistrovskému utkání Přemysl Šroub.


Načítám tabulku ...