Osek zvítězil na béčku Táborska 2:0 a trenér Josef Mráz mohl být s výkonem spokojen. „Počítali jsme s tím, že domácí nasadí nějaké pendly, ale neměli tam nikoho. Oproti zápasu u nás, kdy jich přijelo asi šest. Ale domácí tam měli plno mladých a šikovných kluků. I proto jsme je nechali hrát do plných. Fyzicky byli výborně připravení, rychlí, důrazní, ale do přehuštěného prostoru nic nevymysleli. Taktika nám vyšla výborně, když se domácí za celé utkání dostali do jediné šance, kterou Chaluš chytil. Takže spokojenost. Chodili jsme do rychlých brejků a mohlo to být i více než 2:0. Na druhé straně by to bylo nespravedlivé,“ komentoval utkání trenér Oseka Josef Mráz.

Jako správný kapitán dával obě branky Jan Hoch. „Druhý gól byl z penalty. První dával po krásné přihrávce od Martina Cardy. Ten Honzu uvolnil mezi beky, který šel sám na gólmana a dal to kolem něho,“ přiblížil branky trenér.

Vyhrálo se, přestože v sestavě chyběl Jakub Říský a jeho bratr David začal pouze na lavičce. „Jakub má problémy s kotníkem, buď přetržený, nebo natržený vaz. Ještě tak měsíc bude mimo hru. David měl odraženou patu, takže celý týden netrénoval,“ uvedl k absenci obou bratrů trenér Mráz.


Načítám tabulku ...