Střelské Hoštice – Volyně 3:0 (1:0). Nováček soutěže hraje na podzim výborně a nasbíral již 25 bodů. Tentokrát jeho formu odnesl okresní rival z Volyně, který nedokázal ohlídat kanonýra Šefčíka, který nastřílel všechny tři branky domácího týmu. Domácí skončí po podzimu třetí, ať dopadne poslední zápas jakkoli. Volyňští jsou aktuálně devátí.

Osek B – Sedlice 2:9 (1:7). Tento výsledek si poslední tým tabulky za rámeček nedá. Nedokázal uhlídat nejenom čtyřgólového Dumského, ale ani další jeho spoluhráče. V Oseku budou mít v zimě o čem přemýšlet, po podzimu budou poslední, Sedlice je v klidu pátá.

Kestřany Bělčice 2:1 (1:0). Ze hřiště nováčka chtěli hráči Bělčic alespoň bod, ale nemají nic. Dvacet minut před koncem sice vyrovnával Hanzlík na 1:1, ale domácí pak rozhodli z penalty. Ke klidu by v Bělčicích potřebovali z posledního zápasu body.

Husinec – Cehnice 4:4 (2:2). V divoké přestřelce zachraňovali hosté bod až v samotném závěru utkání, když dával Nedvěd branky v 88. a 89. minutě. Cehnice se tak udržely na 12. místě o bod před Husincem.

Vacov – Dražejov 2:1 (1:1). Na hřišti favorita bojoval Dražejov alespoň o bod. O ten však přišel pět minut před koncem, kdy inkasoval druhou branku. V tabulce je aktuálně na 11. místě.

 1. Strunkovice⋌ 12 11 1 0 54:10 34

 2. Čkyně⋌ 12 11 0 1 35:4  33

 3. Stř. Hoštice⋌ 12  8 1 3 27:22 25

 4. Prachatice B⋌ 12  7 0 5 30:19 21

 5. Sedlice⋌ 12  6 0 6 30:27 18

 6. Vacov⋌ 12  5 2 5 23:21 17

 7. Kestřany⋌ 12  5 2 5 20:22 17

 8. Bělčice⋌ 12  4 3 5 21:22 15