Prachatice – Čimelice 4:0 (1:0). 3. a 62. Babka, 67. M. Sedláček, 78. Pecka.
Sestava Čimelic: Nosek – Rambous (23. Říha), Listopad, Pšenička, Mezera – Káš, Maršík, Smetana, Šťástka – Hegenbart, Petřík.

Čimelice opět nastupovaly k utkání v kombinované sestavě a na lavičce měly jediného náhradníka. Proti rozjetým hráčům Prachatic to měli hosté hodně těžké. „Výsledek utkání je bohužel odrazem toho, jak v současné době tým skládáme k jednotlivým zápasům a jak trénujeme. Přijedeme ve dvanácti lidech a ve dvacáté minutě máme vystřídáno. Přitom bych střídal pětkrát, když jsem viděl výkony na hřišti. Domácí vyhráli zaslouženě. My byli v útoku neškodní. Děláme zbytečné chyby, které se opakují každý týden. Výsledek je zkrátka odrazem našeho současného stavu,“ okomentoval utkání v Prachaticích čimelický trenér Tomáš Smrčina.

Rudolfov – Milevsko 1:0 (1:0). 45. Prokeš.
Sestava Milevska: Dvořák – Kálal, Marvan, Pich (74. Velek), Hejl – Málek, Přibyl (46. Souček), Barda, Kortan – Kutil (46. Süsmelich), Hadáček.

„Černá série našeho mužstva pokračuje. Prohráli jsme na hřišti Rudolfova a bohužel opět zbytečně. Stále se opakující chyby v defenzivě a neproměnění šancí nás sráží do kolen. V remízovém zápase jsme neproměnili Bardou penaltu a opět jedeme domů bez bodu. Domácí byli v první půli lepším mužstvem, my naopak ve druhé půli. Padla na nás deka a mužstvo se musí konečně oklepat a nakopnout. Určité varianty jsou. Za zápas si zaslouží pochvalu Pavel Dvořák,“ komentoval utkání milevský trenér Miroslav Strnad.

Štěpán Koreš dal na Vyšehradě dva góly.
Takovou exhibici ve druhém poločase nikdo nečekal, liboval si Miroslav Grobár

Týn nad Vltavou – Protivín 3:1 (1:1). 22. Dobal, 73. Hudeček, 90. Maxa – 5. (PK) J. Vorel. ČK: 0:1 (46. Hanus). Sestava Protivína: Hanus – Kvasnička, Nedvěd, Vorel Zbyněk, Zach – Hrachovec (46. Hrynevich), Bečvář, Štěpka, Dan (83. Sháněl), Vorel Jaromír – Říha.

„Již v páté minutě jsme šli do vedení díky pokutovému kopu Míry Vorla. Ve dvaadvacáté minutě domácí po rohu vyrovnali a pak se hrálo převážně mezi vápny bez šancí a k vidění bylo pouze spoustu nepřesností od obou mužstev. Rozhodující moment zápasu přišel ve hned v úvodu druhého poločasu, když byl našemu brankáři odpískán faul na domácího hráče, který postupoval sám na bránu. Náš gólman byl vyloučen V oslabení jsme se již soustředili na udržení nerozhodného stavu. Dvacet minut jsme domácí do žádné šance nepustili, ale čtvrt hodiny před koncem se technickou střelou z vápna prosadil domácí Hudeček a rozhodl o vítězi,“ komentoval utkání protivínský trenér Miroslav Říha.


Načítám tabulku …