„Krumlov je určitě favoritem soutěže a hrál opravdu dobře. Jeho hráči si věří, hrají to na jeden či dva doteky, vědí o sobě a hrají moc hezký fotbal. To jsme samozřejmě věděli a zkusili proti tomu postavit taktiku. Celý první poločas nám to vycházelo a soupeře jsme prakticky do ničeho nepustili. První střela na bránu pět minut před přestávkou bohužel skončila gólem. Náš bek uhnul v souboji, bál se, že dostane nakopáno, nešel tam důrazně, soupeř ho přetlačil a odražený míč se dostal k Tůmovi, který prostřelil Křížka. V kabině jsme si řekli, co chceme ve druhé půli hrát, jenže po pěti minutách chtěl bek udělat klička dvěma hráčům, ti mu míč sebrali a bylo to o dva góly. Třetí branku jsme dostali po rohovém kopu. Míč jsme odhlavičkovali od brány, ale jejich hráč to napálil ze třiceti metrů a trefil šibenici. Tři střely na bránu a bylo to 3:0. Tím nechci snižovat výkon Krumlova. Byl lepší, lépe kombinoval, ale větší šance si nevytvářel. My hráli na brejky, ty nám moc nevycházely. Když jsme se tam dostali, tak to zakončení nebylo tak efektivní jako u domácích. V posledních dvaceti minutách se hrál otevřený fotbal. My trefili tyč, břevno, jednou nám chytil gólman samostatný nájezd. Na druhé straně Kříža také chytil nájezd a jednou jsme to zachraňovali na poslední chvíli. Nevím, zda 3:0 odpovídá dění na hřišti, ale domácí měli perfektní zakončení,“ shrnul utkání trenér Oseka Josef Mráz.

Již po deseti minutách musel se zraněním střídat kapitán Hoch. „Zabořila se mu noha do trávníku, přitom se chtěl otočit a vylétlo mu koleno. Musel střídat. Večer mi volal, že po vyšetření v nemocnici by se nemělo jednat o přetržené křížové vazy. Naštěstí koleno vydrželo, ale minimálně na čtrnáct dní bude stejně mimo hru,“ uvedl ke klíčovému hráči týmu J. Mráz.

Slavoj Český Krumlov – TJ Osek 3:0 (1:0). 41. a 51. Tůma, 66. Kabele. Sestava Oseka: Křížek – Brabec, Krejčí, Carda, Němeček – Sigmund, Šrámek, Hoch (13. Gondek), Hosnedl, D. Říský (73. Čapek), J. Říský.


Načítám tabulku ...