Osek – Český Krumlov 3:3 (1:0).
Branky:
23. J. Říský, 48. M. Carda, 68. (PK) J. Hoch – 51. D. Tůma, 60. T. Tauber, 75. V. Novák.

„Před utkáním jsme si říkali, že bychom bod brali a nakonec jsme s ním i spokojeni. Pro diváky to byla výborná podívaná, hodně branek, další šance, hra měla spád. V prvních deseti minutách byl soupeř lepší, my postupně hru vyrovnali a dostali se i do vedení. Benda vyvezl míč, Hosnedl šel sám na gólmana, toho trefil a Říský vrátil míč do sítě. Ještě veseleji bylo po pár minutách druhé půle, kdy po standardce Blatského od půlky hřiště vrátil míč odražený od gólmana zpět do sítě Carda. Vzápětí jsme však nechali soupeři prostor a ten snížil na rozdíl branky. Hosté pak přitlačili a podařilo se jim vyrovnat. My se dostali ještě jednou do vedení, když po ruce v pokutovém území proměnil penaltu Hoch. Hosté však znovu vyrovnali, když se ze standardky krásně trefil přes zeď Novák. S bodem jsem spokojený, Krumlov má vysokou kvalitu. Musím naše kluky pochválit, odvedli bojovný výkon, nejlepší v této sezoně,“ hodnotil duel trenér Oseka Jaroslav Voříšek.

Sestava Oseka: Kozlík – Krejčí, Blatský, Carda, Benda – Brabec, Hoch, Mráz, Maroušek – Říský, Hosnedl (88. Lávička).

Dražice – Katovice 3:2 (1:1). 12. a 79. L. Stuchlík, 73. (PK) M. Hojdar – 6, a 55. M. Repa. ČK: 0:1 (73. T. Hajdušek).

„Děkuji našim klukům za odvedený výkon. Utkání samotné však nebudu komentovat,“ uvedl k zápasu v Dražicích katovický trenér Roman Malý.

Sestava Katovic: Švehla – Hromíř, Hajdušek, Janoch, Koutský – Uher, Tušer, Toman, Repa – Požárek, Zoubek.

Blatná – Lom u Tábora 1:1 (1:0). 18. O. Míka – 84. Císař.

„Šancí na to, aby všechny body zůstaly doma, jsme si za celý zápas vypracovali více, pro hosty by ale na druhou stranu bylo hodně kruté odjet bez bodu. Objektivně musím přiznat, že byl Lom po většinu utkání lepší. Remíza je tak z našeho pohledu spravedlivá,“ okomentoval utkání asistent trenéra týmu Blatné Roman Remeš.

Sestava Blatné: Chlanda – Machovský, Petrášek, Sedláček, Motyka (66. Šilhavý) – Mišiak, Prokopec (71. Jícha), Nový, Křivanec – Kůst (75. Čadek), Míka.