Dominiku opakoval jste šestibrankové manévry zpřed čtrnácti dní. Ale čtyři jste dal za béčko, tak se věnujme jim. Jak jste je viděl ze svého pohledu na hřišti?
Góly za béčko byl každý jiný, kdy jsem měl skvělý servis od spoluhráčů. Jeden byl po rohu, kdy jsem to trefil nohou do šibenice. Druhý mi spoluhráč dal přihrávku ve vápně a já obstřelil brankáře, třetí jsem utekl do úniku sám na brankáře a čtvrtý gól mi nahrál spoluhráč do prázdné, vždy šlo o skvělé přihrávky spoluhráčů.

Oddílový pokladní z Vás musí mít radost, již ten další brankový počin nějak komentoval?
Pokladní a zároveň jeden z trenérů František Žák se mi již směje, že celá dokopná bude na můj účet. Tak snad je to stále v rámci srandy (smích).

Fotbalový OP Strakonicka: Drahonice - Chelčice 0:4 (0:2).
Okresní fotbal na Strakonicku řečí aktuáních výsledků

Máte to s narůstajícím počtem branek na hřišti složitější? Všímají si Vás soupeři více?
Ze svého pocitu nic takového nevnímám, spíš se soustředí na naše střední záložníky Václava Kynkora a Dominika Spišského, kteří nám tvoří hru a dost to nám útočníkům usnadňují.

Zrovna je volný přestupní termín, nahánějí Vás z týmů z vyšších soutěží? A kývl byste na nabídku hrát vyšší soutěž?
Zájem z jiných týmů jsem nezaregistroval, ale ve Štěkni jsem nadmíru spokojen, partu máme skvělou, trenéry také a díky lidem, co dělají fotbal ve Štěkni, jsem si opět fotbal zamiloval. Takže přestup jinam není na pořadu dne.

V posledních zápasech sezony vás ve III. třídě čeká postupující Mnichov a v přeboru naopak poslední Balvani, cítíte se na další brankové hody?
Že váháte (smích).

Zdroj: Deník