Branky: 7. a 16. J. Funda, 38., 51. a 60. J. Varyš, 83. B. Begiri. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Hnilička – Ondra, Smékal.

Bavorov potvrdil roli favorita, ale domácí chválí i soupeře, který chtěl hrát celých 90 minut fotbal a neuchýlil se k betonování. Bavorov zvýšil své vedení v tabulce, Štěkeň se musí mít na pozoru, spodek tabulky boduje.

Bělčice – Prachatice B 3:5 (1:2)

Branky: 33. a 61. V. Mach, 54. O. Páca – 35. a 42. T. Balica, 58. K. Zeman vlastní, 69. P. Bajčík, 85. K. Wagner. Rozhodčí: Hruška – M. Mráz, Novotný.

Prachatičtí přesunuli několik hráčů z utkání áčka v Sousedovicích do Bělčic a otevřeli si střelnici. Utkání bylo o tom, kdo uskočí do středu tabulky, což se podařilo hostům. Naopak domácí se dostali do okruhu boje o záchranu.

FC Vlachovo Březí – Sokol Stachy 1:0 (0:0)

Branka: 56. L. Martínek. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Háša – Pánek, Harvalík.

Fotbalovou bitvu rozhodl jediný gól po chybě hostů. Ti si dopředu prakticky nic nevytvořili. Domácí berou body zaslouženě a pro Stašské začíná velký boj o záchranu.

FK Chelčice – Junior Strakonice B 3:2 (0:0)

Branky: 60. a 69. J. Chalupský, 75. J. Křenek – 47. a 88. T. Janoch. ŽK: 3:3. Rozhodčí: Černý – Ryklík, Tlapa.

Hrál se kvalitní fotbal, který se musel líbit. Hosté se po vedoucí brance zbytečně stáhli a domácí toho dokázali využít. Třemi góly otočili skóre a znovu se odpoutali z posledního místa tabulky. Nicméně boj o záchranu čeká oba dva celky.

Volyně – Sedlice 1:2 (0:1)

Branky: 66. J. Brabec – 25. Z. Mikeš, 55. D. Janoušek. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Žurek – Marek, Kešner.

Hosté doufali v bod a vezou si tři. Po úvodním rozkoukávání poslal hosty do vedení Mikeš. Šance měli i domácí, ale gólmana nepřekonali. Naopak po vlastní hrubce ve druhé půli inkasovali podruhé a pak již jen porážku korigovali.

Střelské Hoštice – Vacov 3:3 (0:1)

Branky: 61. V. Křivanec, 71. Š. Kryštof vlastní, 85. P. Málek – 18. F. Zitta, 54. A. Jírovec, 66. J. Bubík. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Šíma – R. Novák, Šedivý.

Domácí v úvodu nedali šance, a tak soupeř trestal. Nakonec je dělba bodů ztrátou pro Vacov, který dvakrát vedl o dvě branky. Domácí ztrátou dvou bodů asi definitivně ztratili kontakt s Bavorovem na čele tabulky.

Netolice – Dražejov 3:0 (3:0)

Branky: 25. M. Raušer, 28. a 37. V. Vlášek. Rozhodčí: Ondra – Hnilička, Heinzl.

Netoličtí hrají na jaře velmi dobře a boj o záchranu je zcela otevřený. Dražejov především v prvním poločase přehrávali a dokázali využít chyb soupeře. Dražejov se po přestávce zvedl, ale střelecká nemohoucnost mu nedovolila ani snížit. Střelecky se v utkání probudil nestárnoucí Václav Vlášek. Do boje o záchranu se po porážce dostal i Dražejov.


Načítám tabulku ...