Bělčice – Dražejov 2:1 (2:0)

Branky: 20. J. Houda, 37. A. Ježek – 61. K. Krýsl. ŽK: 0:3. Rozhodčí: R. Novák – Kroupa, Zábranský.

Do důležitého duelu nastoupili domácí kompletní a předvedli dobrý výkon. Domácí ovládli první půli, ve které mohli přidat i další branky. Ve druhém poločase se podařilo hostům snížit, ale víc jim domácí nedovolili. Tři body zůstaly zaslouženě v Bělčicích.

Střelské Hoštice – Štěkeň 3:1 (1:1)

Branky: 11. (PK) V. Dohonyi, 52. P. Zídek, 67. P. Rejšek – 40. P. Málek. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Černý – Brodský, Fiřt.

Domácí potřebovali napravit propadák ze Stach. Kromě gólu z penalty však v první půli nic víc nepředvedli, a tak soupeř srovnal krok. Ve druhém poločase byli domácí aktivnější a dokázali si vzít vedení zpět. Naopak hosty koncovka trápila, a tak zůstaly všechny body v Hošticích.

Bavorov – Prachatice B 7:2 (3:1)

Branky: 3. a 45. R. Tomek, 37. J. Funda, 53. a 90. J. Varyš, 57. M. Färber, 76. B. Begiri – 3. a 71. T. Balica. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Hnilička – Mikyska, Raba.

Proti omlazenému celku Prachatic a se štěstím šli domácí na přestávku za dvoubrankového vedení. Na začátku druhé půle hosté neproměnili své šance, a tak lídr tabulky na druhé straně hřiště trestal. Domácí brali body za svou střeleckou produktivitu, pro hosty je výsledek hodě krutý.

Vlachovo Březí – Netolice 3:2 (0:1)

Branky: 62. a 76. M. Hojdekr, 81. L. Martínek – 34. (PK) R. Mužík, 77. V. Vlášek. ŽK: 4:2. Rozhodčí: Handšuh – Ovčáček st., Harvalík.

Obrovská bitva. Začátek vyšel herně domácím, ale soupeř srovnal hru a šel dokonce do vedení. Domácí dokázali stav otočit, ale poslední tým tabulky ihned srovnal. Nakonec se štěstíčko přiklonilo čelem k domácím. Utkání by možná více slušela dělba bodů.

Volyně – Stachy 2:2 (0:0)

Branky: 56. (PK) F. Dlouhý, 73. V. Chvosta – 90. (PK) M. Šíp, 93. T. Fleišer. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (J. Čužna po utkání). Rozhodčí: Hruška – Raba, Fiřt.

V neurovnaném utkání se v prvním poločase nic moc zajímavého nedělo. Po změně stran si domácí vytvořili dvoubrankový náskok a již to vypadalo, že zůstanou tři body ve Volyni. Soupeř snížil v poslední minutě a v nastavené době hry dokonce vyrovnal. Na domácí straně zavládlo zklamání, ze kterého pramenila i červená karta udělená po utkání.

Chelčice – Sedlice 5:1 (1:0)

Branky: 34. M. Švec, 71. T. Kouba, 78. V. Pícha, 86. a 89. J. Křenek – 79. D. Janoušek. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Háša – Marek, Iral.

Fotbalisté Chelčic konečně v boji o záchranu zabírají. Tentokrát jim vyšla poslední dvacetiminutovka a jsou z toho důležité tři body. Dorazit týmy před sebou však nebude jednoduché.

Junior Strakonice B – Vacov 0:3 (0:1)

Branky: 7. F. Kuneš, 63. F. Zitta, 80. (PK) Š. Kryštof. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Brodský – Šedivý, Kostka.

Pro oba celky hodně důležitý souboj. Jen vítěz se mohl odpoutat z nebezpečných vod. Béčko Junioru však pokračovalo ve výsledkově nevýrazných zápasech a musí přidat, aby se nanamotalo do bojů o záchranu.


Načítám tabulku ...