Sokol Stachy – Sokol Bavorov 4:5 (1:1)

Branky: 26. J. Mánek, 67. a 80. L. Hovorka, 75. D. Červený – 24., 52., 54. (PK) a 67. J. Varyš, 61. R. Tomek. ŽK: 3:3. Rozhodčí: Pravda – Trkovský, Žemlička.

Zápas, který nadchl diváky, ale potrápil nervy trenérů. Favorizovaný Bavorov se dostal do vedení 1:5, ale pak jakoby mávnutím kouzelného proutku začali domácí snižovat. Skóre dostali až na 4:5 a minutu před koncem měli další velkou šanci na vyrovnán. Z jasného zápasu se nakonec stalo velké drama.

Dražejov – Junior Strakonice B 3:1 (1:1)

Branky: 27. (PK) M. Mertl), 90. a 92. (PK) T. Pelc – 42. D. Šefčík. ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (62. Krýsl – 62. Baloušek). Rozhodčí: Brodský – Švarc, Pašek.

V utkání o šest bodů se radovali domácí. Béčku Junioru se na jaře vůbec výsledkově nedaří a musí se mít hodně na pozoru před dvojicí na chvostu tabulky.

SK Vacov – FK Chelčice 4:3 (0:1)

Branky: 54. P. Celý vlastní, 61. J. Ketzer 79. F. Roučka, 83. F. Zitta – 29. T. Kouba, 71. V. Pícha, 92. V. Valta vlastní. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Ťupa – Černý, Pluhař.

Další duel o šest bodů přinesl brankovou přestřelku. Chelčice sahaly alespoň po jednom záchranářském bodu, ale domácí byli proti a utekli o dva góly. Vlastenec Vacova v nastaveném čase již nic neřešil.

Sedlice – Střelské Hoštice 4:1 (1:0)

Branky: 42. J. Čabrádek, 60. (PK) M. Bálek, 85. M. Zíka, 90. M. Zeman – 77. P. Hlava. ŽK: 4:3. Rozhodčí: Kollárik – Klimeš, Hruška.

Sedlice před týdnem zklamala v Chelčicích a nyní přejela druhý celek tabulky. Tým Střelských Hoštic tak ztratil v boji čelo tabulky další tři body a Bavorov je již skoro v nedohlednu.

Prachatice B – Vlachovo Březí 1:2 (0:1)

Branky: 77. J. Hrbek – 45. M. Novotný, 85. J. Hubáček. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Pánek – Brych, Datsenko.

Vlachovo Březí je týmem jara, což potvrdilo především v první půli. Jeho vedení o gól bylo pro domácí až milosrdné. Ve druhém poločase hosté o vedení sice přišli, ale zkušený Hubáček jim nakonec tři body přeci jenom vystřelil. Pro domácí je porážka zklamáním a sesunují se tabulkou stále níže.

Štěkeň – Volyně 3:1 (1:0)

Branky: 35. M. Čížek, 75. R. Kuneš, 89. (PK) V. Kynkor – 87. J. Brabec. ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (60. Pavlík – 90. P. Hájek).

Pro domácí životně důležité body. Ve vyrovnané první půli šli do vedení. Dvacet minut před koncem však šli do deseti, přesto dokázali přidat ještě dvě branky. Volyňští chtěli ze zápasu asi více, ale s jedním gólem neměli nárok.

Netolice – Bělčice 4:0 (1:0)

Branky: 21. J. Lukáš, 56., 60. a 62. M. Raušer. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Marek – Pánek, Barták.

Domácí bojují o důležité body záchrany a byli v utkání lepším týmem. Hosty prakticky k ničemu nepustili, ti poprvé vystřelili na bránu až za stavu 4:0. Netoličtí zvládli především úvod druhého poločasu, ve kterém soupeře definitivně zlomili. Na jaře zatím podávají slibné výkony.