Tatran Prachatice B – Junior Strakonice B 4:2 (2:0)

Branky: 12. a 81. K. Wagner, 34. L. Duba vlastní, 75. (PK) F. Toušek – 67. (PK) M. Boukalík, 89. M. Linhart. ŽK: 2:1 (Trost, Tesárek – Bambásek). Rozhodčí: Šťastný – Ryneš, Neumann.

Junior začal na záblatském pažitu aktivně, ale dostal smolný první gól prakticky do prázdné brány a druhý si dal sám. Po přestávce byla hra vyrovnaná, Strakoničtí se snažili se zápasem ještě něco udělat a snížili. Nato však Prachatičtí odpověděli dalšími dvěma brankami a bylo rozhodnuto. Závěrečný gól Junioru již nemohl na třech bodech pro domácí nic změnit.

Otavan Štěkeň – Sokol Sedlice 2:1 (1:0)

Branky: 21. P. Málek, 48. M. Čížek – 51. J. Panuška. ŽK: 2:1 (Rybák, Pavlík – Koutenský). Rozhodčí: Trkovský – Brodský, Solař.

Štěkni se doma bodově příliš nedaří, o to je výhra nad Sedlicí cennější, i když to bylo hodně o štěstí. Sedličtí i za nepříznivého stavu nebezpečně útočili. Po snížení na 2:1 měli velkou převahu, ale domácí obrana nakonec jejich tlaku odolala.

Bavorov – Dražejov 7:1 (2:0)

Branky: 9. (PK) a 60. J. Varyš, 16., 75., 77. a 82. Jiří Funda, 61. R. Oláh – 79. M. Bračok. ŽK: 4:3 (Řezáč, Štech, Varyš, Färber – Brož, Šteflíček, Šrámek). Rozhodčí: Braťka – Marek, Háša.

Po vlažnějším začátku dal domácí lídr tabulky dvě branky, uklidnil se, ale na druhé straně se také vytratila jeho aktivita. Hosté se dostali do pár nadějných akcí, ale bez efektu. Po změně stran již domácí kralovali a dalšími brakami poděkovali fanouškům za jejich podporu po celý podzim.

Vlachovo Březí – Volyně 3:0 (2:0)

Branky: 7. a 14. J. Hubáček, 89. Š. Kouba. ŽK: 4:4 (Martínek, Hubáček, Kalčík, Lauda – Dlouhý 2, Procházka, Hájek). ČK: 0:1 (56. Dlouhý). Rozhodčí: Ryneš, Šťastný, Pluhař.

Volyňští měli špatný vstup do utkání a za čtvrt hodiny inkasovali dva v podstatě identické góly. Pak měl být dle hostů pískán faul na J. Chvostu ve vyložené šanci, ale rozhodčí mlčel. Po přestávce si hosté i díky střídání vypracovali dvě šance, ale bez gólového efektu. Naopak domácí pečetili výhru třetí brankou.

Fotbalová I.A: Znakon Sousedovice - TJ Blatná 5:1 (2:1).
OBRAZEM: V okresním derby I.A třídy nováček ze Sousedovic smetl Blatnou

Netolice – Chelčice 3:2 (1:1)

Branky: 33. (PK) R. Mužík, 73. V. Ficl, 82. J. Lukáš – 14. T. Kouba, 89. M. Šácha. ŽK: 3:5 (Pivoňka, Raušer, Hudec – Křenek, Valenta, Čížek, Koberna, Kapusta). Rozhodčí: Ovčáček ml. – Ovčáček, Pluhař.

V zápase o šest bodů začal celek ze Strakonicka lépe a dostal se za přispění domácích do vedení. Domácí však dokázali stav otočit. I když by zápasu hervě více slušela dělba vodů, nakonec zůstaly všechny tři v Netolicích. Domácí se tak na soupeře na chvostu tabulky dotáhli.

Bělčice - Střelské Hoštice 3:3 (3:1)

Branky: 2. a 27. O. Páca, 31. M. Ráž - 4. P. Rejšek, 47. a 58. P. Málek. ŽK: 3:0 (Hrkel, Křiváček, Cibulka). Rozhodčí: Pašek - Iral, Homola.

Hostům šlo o udržení bodového kontaktu s vedoucím Bavorovem. Tento plán se jim však začal v prvním poločase hatit. Domácí byli lepším týmem a mohli v poločase vyhrávat klidně i vyšším rozdílem. Na začátku druhého poločasu však hosté snížili a brzy dokonce vyrovnali. V závěrečné půlhodině mohl výhru na svou stranu strhnout kdokoliv, ale na dělbě bodů se již nic nezměnilo.


Načítám tabulku ...