SK Zlatá Koruna - TJ Blatná 3:2 (3:0)

Branky: 3. J. Zajíc, 18. J. Sláma, 31. V. Beránek - 57. J. Říha, 90. A. Bulka. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Smola - Němec, Kaštánek.

Trenér Blatné Jaroslav Voříšek musel oproti minulému kolu znovu hýbat sestavou. Blatenští navíc dostali hned v úvodu gól a domácí dál dobývali jejich branku. Za stavu 3:0 domácí ve druhém poločasu nakládali se svými šancemi velice laxně, Blatenští snížili a nakonec ještě duel zdramatizovali brankou v závěru utání. "Domácí mají obrovskou hráčskou kvalitu a zkušenost. Jsem rád, že jsme to v půli nezabalili a zápas ještě zdramatizovali," komentoval duel Jaroslav Voříšek.

Dolní Dvořiště - Sousedovice 3:2 (2:2)

Branky: 29. P. Micák, 41. Š. Štifter, 66. P. Pecha - 22. M. Hromíř, 42. J. Šourek. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Ovčáček - Hakr, Kotnauer.

Utkání začalo ve svižném tempu a Sousedovičtí se dostali do vedení. Domácí však dokázali otočit na 2:1. Hned z rozehávky však hostující Šourek překvail gólmana a vyrovnal. Po přestávce se oba celky snažily strhnout vedení na svou stranu. To se podařilo domácím, kteří pak těsnou výhru ubránili.

Vodňany - Borek 4:1 (3:0)

Branky: 4. M. Brož, 10. a 20. A. Hrynevich, 52. J. Volmut - 77. T. Křiváček. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Tupý - Brodský, M. Mráz.

Domácí vlétli do utkání jako uragán a po dvaceti minutách bylo rozhodnuto. Soupeř se nezmohl na odpor. Druhý poločas se po čtvrté brance Vodňan prakticky jen dohrával.


Načítám tabulku ...