Vodňany - Strunkovice 1:1 (1:1)

Branky: 20. J. Volmut - 4. O. Kochma. ŽK: 5:3 (Benedikt 2, Janda, Trejbal, Brož - Páník, Hovorka, Beneš). ČK: 1:0 (78. Beedikt). Rozhodčí: Jarolím - Tauber, Ovčáček.

Rychlá branka hostů domácí hráče nezlomila. Naopak hráli dobře a zatlačili soupeře před jeho branku a po centru Benedikta vyrovnával Volmut. Domácí mohli jít do vedení, ale neproměnili penaltu ani její dorážku. Ve druhém poločase nastřelili Vodňanští břevno a tyč. Strunkovičtí mohli poprvé v sezoně prohrát, ale nakonec si odvezli bod.

Fotbalová I.A: Zlatá Koruna - Čkyně 6:1 (3:1).
Fotbalová I.A: Jeden bod přivezly Strunkovice, jinak to byla jedna velká nula

Borek - Sousedovice 1:0 (1:0)

Branka: 28. T. Křiváček. ŽK: 3:3 (Michal, Leština, Horejš - Šimek, Holý, Fábera). Rozhodčí: Kříž - Herzog, Pečenka.

Sousedovičtí chtěli navázat na dobrý výkon z předchozího utkání, ale tentokrát se jim kombinačně ani střelecky nedařilo. Po půl hodině inkasovali gól, který se nakonec ukázal být rozhodující. Hosté se sice snažili ještě výsledek otočit, ale své šance neproměnili.

Fotbalová I.A: Tentokrát to byla paráda, všechny týmy braly po třech bodech

Blatná - Planá u ČB 1:2 (1:1)

Branky: 34. M. Kůst - 33. P. Šteyer, 75. P. Svoboda. ŽK: 6:5 (Bulka, Kůst, Levý, Juhaňák, Bláha, Fiřt - Svoboda, Lacko, Plojhar, Carda, Hotový). ČK: 0:1 (92. Lacko). Rozhodčí: Herzog - Kříž, Hájek.

Blatná ztratila další body a propadá se tabulkou. Na první branku soupeře dokázali domácí obratem odpovědět, ale celkově nic moc nepředvedli. Favorit nakonec ve druhém poločase dal vítězný gól.