Borek - Blatná 4:0 (2:0)

Branky: 29. Leština, 45. Křiváček, 68. a 82. Frank. ŽK: 2:1 (Frank, Endlicher - Chlanda). Rozhodčí: Písek - Barva, Tauber.

Blatná se stále potýká s velkými absencemi hráčů. Trenér Voříšek opět postrádal několik hráčů ze základu. Pomáhali hráči z béčka, ale na nadšeně hající fotbalisty nováčka soutěže to nestačilo.

Zlatá Koruna - Sousedovice 2:1 (1:1)

Branky: 6. Persán, 53. Voráček - 3. Šourek. ŽK: 3:2 (Trnka, Miletić, Beránek - Hromíř, Blatský). Rozhodčí: Vejčík - Ryneš, Ondra.

Sousedovičtí začali utkání aktivně a kanonýr Šourek je dostal do vedení. Domácí však obratem vyrovnali. Zlatá Koruna měla přeci jenom o něco více šancí a po změně stran jednu proměnila a brala všechny tři body.

Vodňany - Planá u ČB 0:0

ŽK: 2:1 (Volmut, Vokatý - Svoboda). Rozhodčí: Kříž - Černý, Ryklík.

Planá disponuje vysokými hráči, a tak se s ní nedá hrát vzduchem. V prvním poločase si i na nerovném terénu vypracovali více šancí domácí, ale bez gólového zakončení. Zazlobili i hosté, kteří trefili břevno. Druhý poločas byl herně vyrovnaný bez větších šancí, a tak duel vyústil do bezbrankového výsledku.