Branky: 14. M. Hlaváč – 51. M. Svoboda, 64. J. Wagner, 69. L. Voráček, 89. L. Matúš. ŽK: 3:2 (Levý, Kůst, Říha – Beránek, Persán). Rozhodčí: Průchová – Jelínek, Ovčáček

Domácí v boji o záchranu zahráli velmi dobrý první poločas a proti favoritovi šli do vedení. Ve druhém poločase se však karta obrátila, hosté do dvaceti minut stav otočili a výhru si již v klidu pohlídali.

Znakon Sousedovice – FK Dolní Dvořiště 1:2 (1:1)

Branky: 13. M. Glazunov – 41. a 84. (PK) Š. Štifter. ŽK: 0:3 (Kubík, Jansa, Urazil). Rozhodčí: Tomaň – Brodský, Ovčáček st.

Domácí spoléhali na brejky svých rychlých útočníků. To jim zpočátku vycházelo a šli do vedení. Soupeř byl však herně lepší a před poločasem vyrovnal. Ve druhém půli si oba celky vytvořily několik šancí, ale podobu výsledku dala nakonec penalta.

Borek – Vodňany 0:2 (0:1)

Branky: 30. a 47. J. Volmut. ŽK: 0:1 (O. Benedikt). Rozhodčí: Ovčáček – Jelínek, Průchová.

Na hřišti nováčka soutěže se moc velkých šancí nerodilo. Výsledku dal podobu dvěma přesnými střelami zkušený Volmut. Tři body drží Vodňanské v nejlepší pětce soutěže.