Branky: 8., 20., 28. (PK) a 31. M. Šimůnek, 72. M. Kůst - 49. Š. Říha vlastní, 62. M. Michal, 76. K. Holzepl). ŽK: 3:2 (Šimůnek, Říha, Bulka - Endlicher, Holzepl). Rozhodčí: Jeřábek - Kaštánek, Rotschedl.

Jiný výsledek než za tři body domácí nemohli brát. A první poločas jim vyšel na jedničku. Za půl hodiny vedli 4:0 a soupeř byl na ručník. Ve druhém poločase však brzy snížil na rozdíl dvou branek a mohla z toho být pro domácí nepříjemná zápletka. Ti však pátou brankou vše vyřešili. Tři body je dostaly do přímého boje o záchranu. Tu si však musejí v posledních kolech vybojovat sami. Hned v dalším kole jedou na poslední Hrdějovice a čeká je znovu duel o šest bodů.

Sousedovice - Zlatá Koruna 2:4 (1:0)

Branky: 10. M. Hromíř, 83. O. Šimek - 53. (PK) L. Konečný, 66. F. Persán, 78. J. Šebelka, 90. M. Rytíř. ŽK: 0:2 (Svoboda, Persán). Rozhodčí: Ovčáček - Průchová, Handšuh.

Sousedovičtí začali utkání velmi dobře a zkušenějšímu soupeři v prvním poločase zatápěli. Jejich výkon chválil i hostující trenér Domin. Po přestávce se však již začala projevovat zkušenost na kopačkách hráčů Zlaté Koruny, kteří dokázali skóre otočit na 1:3. Domácí se ještě dostali do hry brankou na 2:3, ale soupeř si již výhru pohlídal a přidal čtvrtý zásah.

Planá - Vodňany 3:0 (1:0)

Branky: 21. O. Hotový, 54. K. Šejvar, 57. P. Pajerský. ŽK: 1:3 (Kořínek, O. Benedikt, Brož, Kukla). ČK: 0:1 (60. O. Benedikt). Rozhodčí: Tomaň - Černý, Papáček.

K utkání o čtvrté místo tabulky přijeli Vodňanští se záměrem co nejlépe bránit a pokusit se o nějaký úspěšný výpad. Jednou jim málem tato taktika vyšla, nicméně domácí gólman situaci vyřešil. Jinak byli v utkání aktivnější domácí, byli více na míči a dvakrát skórovali po standardních situacích.


Načítám tabulku ...