Branky: 30. Jakub Česák, 50. J. Divoký. ŽK: 0:2 (Hromíř, Šimek). Rozhodčí: Rothschedl – R. Mráz, Handšuh.

Fotbalisté Sousedovic se musejí spoléhat na domácí prostředí. Na hřištích soupeřů jim to zkrátka nejde. Kaplice navíc odehrála dobré utkání a patří do nejlepší pětky tabulky. V příštím kole však čeká Sousedovické hodně tvrdý oříšek v podobě Dolního Dvořiště, které má na jaře střeleckou chuť a již je nejlépe střílejícím týmem soutěže.

Vimperk – Blatná 0:1 (0:1)

Branka: 1. J. Barabáš. ŽK: 0:3 (Vacek, Barabáš, Kůst). ČK: 1:1 (66. Málek – 66. Fiřt). Rozhodčí: Kovařík – Pečenka, Barva.

Blatenští soupeře zaskočili hned v úvodu utkání a nakonec to byla zlatá trefa za tři body. Hosté pak přestáli řadu šancí Vimperka i tu největší v podobě penalty. Ze Šumavy si tak přivezli tři body naděje. Ty však musejí potvrzovat i doma.

Hrdějovice – Vodňany 1:2 (1:1)

Branky: 11. J. Koch – 15. A. Hrynevich, 65. F. Bína. ŽK: 2:7 (Kukačka, Filípek – Trejbal 2, Protsiuk, Brož, Kukla, Hrynevich, Vokatý). ČK: 1:1 (33. Nechvátal – 89. Trejbal). Rozhodčí: L. Novák – Kollárik, V. Klimeš.

Na hřišti zachraňujících se Hrdějovic to nebyla žádná procházka růžovým sadem. Na hřišti se hodně jiskřilo a nakonec i červenalo. Vodňanští si však odvážejí tři body, které by rádi přivezli i z dalšího utkání na Borku, který se stejně jako Hrdějovice zachraňuje.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...