Spartak Kaplice – TJ Blatná 3:0 (2:0)

Branky: 22. J. Gondek, 29. M. Pulec, 66. J. Štrbačka. ŽK: 0:1 (Bulka). Rozhodčí: Mrosko – Tauber, Jelínek.

Aktivněji začali domácí, ale blíže k brance byli hosté z Blatné, když trefili tyč. Postupem času převzali iniciativu domácí a vyústěním toho byly dva jejich góly. Domácí byli aktivnější i ve druhém poločase, vytvářeli si šance a přidali ještě jednu branku.

Šumavan Vimperk – FK Vodňany 2:1 (1:0)

Branky: 14. O. Rod, 83. S. Schwarz – 81. M. Osvald vlastní. ŽK: 1:3 (Žofka – Kukla, Iljushkin, Kubeš). Rozhodčí: Žemlička – Pravda, Trkovský.

Po domácí výhře nad Dolním Dvořištěm mohli Vodňanští pomýšlet na body i na Šumavě. Domácí celek však tentokrát zahrál dobře a navíc Vimperské podržel gólman Osvald. Vodňany sahaly deset minut před koncem po bodu, ale domácí Schwarz byl nakonec proti a střelou za vápnem rozhodl.

Kamenný Újezd – Sousedovice 1:1 (0:1)

Branky: 80. J. Greguš – 19. D. Brož. ŽK: 1:5 (Sadloň – Hrach, Marcinko, Hromíř, Vítovec, Vaněček, Doležal).

První poločas vyšel lépe Sousedovickým, byli více na balonu, diktovali tempo hry, ale vytěžili z toho pouze jeden gól. Jak se po změně stran ukázalo, na tři body to nestačilo. Taktovku hry převzali domácí a vyrovnali. V závěru mohly rozhodnout oba týmy.