FK Vodňany - Šumavan Vimperk 4:2 (2:1)

Branky: 27. S. Šteier, 45. A. Hrynevich, 51. F. Bína, 76. T. Vokatý - 6. a 93. T. Koloušek. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (53. M. Uhlík /asistent trenéra/). Rozhodčí: Ondřej.

Domácím sice nevyšel úvod utkání, kdy po vlastní chybě inkasovali gól, ale to hráče nepoložilo a začali šlapat. Do přestávky se jim podařilo dvěma góly skóre otočit. Začátek druhé půle začal oproti té první lépe pro domácí, kteří uskočili o dva góly. Vimperští sice hrozili, ale domácí obrana v čele s gólmanem odváděla velmi dobrou práci. Čtvrt hodiny před koncem Vodňany výhru potvrdily čtvrtou brankou. Soupeř pak již jen v samém závěru skóre kosmeticky upravil.

TJ Blatná - Spartak Kaplice 1:4 (1:2)

Branky: 24. Š. Říha (pen.) – 37., 46. M. Pulec, 1. Ješina, 83. Česák. ŽK 4:2. ČK: 1:0 (Kůst). Rozhodčí Vejčík.

Pro domácí začal zápas nejhůře, jak mohl. Ješina se oproti minulému zápasu tentokrát trefil do správné brány a Kaplice brzy vedla. Domácí to však nesložilo, snažili se hrát aktivně a odměnou jim byla penalta a vyrovnání na 1:1. Pak však již úřadovala zkušenost na kopačkách kaplicého týmu. O všem rozhodl Pulec na konci prvního a v úvodu druhého poločasu. Domácí již na odpověď neměli a naopak v závěru inkasovali ještě čtvrtou branku.

Znakon Sousedovice - Kamenný Újezd 3:1 (2:0)

Branky: 9. a 34. J. Šourek, 74. J. Komberec vlastní - 79. V. Kotalík. ŽK: 1:2. Rozhodčí: L. Novák.

Sousedovičtí již potřebovali výhru jako sůl. Na soupeře vlétli a brzy po začátku dali gól, který však pro ofsajd neplatil. Dál však posílali dlouhé míče za obranu soupeře a z takových situací se dvakrát prosadil probuzený kanonýr Šourek. Po změně stran se do několika zajímavých situací dostal i soupeř, ale vážněji domácí branku neohrozil. Výhru domácí pečetili po vlastenci soupeře po standardní situaci. Kameňák sice ještě skóre kosmeticky upravil, ale tři body již zůstaly v Sousedovicích.


Načítám tabulku ...