Spartak Kaplice – Šumavan Vimperk 4:4 (2:2)

Branky: Gutheis 2, Bárta a Štrbačka – Chvosta, Rod, Novotný (11) a Čech.

„Poslední utkání podzimní části sezony jsme odehráli v Kaplici. Před utkáním bych bral bod a po utkání ho beru dvojnásob. V utkání jsme totiž dvakrát prohrávali a já si velmi cením toho, jak kluci utkání odmakali a vždy, když jsme prohrávali, tak jsme to dokázali dotáhnout,“ pochválil své hráče trenér Lukáš Sýs.

„Po domácím debaklu s Roudným jsme udělali pár změn v sestavě, ty jsme také museli udělat proto, že jsme se museli obejít bez dvou našich útočníků. Lukáš Frček nestihl vyléčit zraněný kotník a Ondra Vlk již odcestoval na Nový Zéland. Do útoku se tak vrátil náš „univerzální voják“ Vašek Chvosta, který podal velmi dobrý výkon, který podtrhl vstřelením gólu. Skóre utkání otevřel sváteční střelec Jan Čech, který je oporou našich zadních řad. Dále se trefil Ondra Rod a účet uzavřel Matyáš Novotný. Chci kluky pochválit, utkání mělo grády a makali jsme až do posledního hvizdu. Pro diváky se jednalo jistě o pěkné zakončení sezony,“ komentoval duel vimperský trenér.

„Nás nyní čeká poslední mač, v pátek před dokopnou proběhne utkání staří proti mladým a potom už zhodnotíme podzim u něčeho dobrého k jídlu a k pití,“ pozval na stadion trenér.


Načítám tabulku ...