Dobříš - Junior Strakonice 2:3 (0:1)

Branky Junioru: Jandera, Krejčí a Máška.
Sestava Junioru: Lízal – Smola, Boukalík, Bublík, Kafka – Míčka (Děd), Chalupa - Jandera, Bílý, Máška – Krejčí. Do hry byli připraveni ještě Zahrádka a Kratochvíl.

Kvalitní první přípravný zápas, který měl parametry mistrovského utkání. V prvním poločase měli mírnou převahu hosté, kterou využili před koncem Janderou na 0:1. Ve druhém poločase se role obrátily a domácí otočili skóre na 2:1, ale závěr utkání patřil hostům. V 80. minutě po centru Chalupy srovnal skóre přesnou hlavičkou Krejčí (2:2) a o pět minut později po průnikovce Krejčího rozhodl Máška, který přesně zakončil a skóre se měnilo ve prospěch hostí - 2:3. Ještě v nastaveném čase domácí ve vápně faulovali Chalupu, ale Krejčího penaltu brankář domácích vykryl.

Zdroj: Junior Strakonice