SK Mirovice - TJ Osek 2:1 (2:1)

Branky: 5. (PK) Převrátil, 45+1 Ševr - 11. J. Říský. ŽK: 2:3 (Mařík, Husar - Pokorný, Carda, Marin Čapek). Rozhodčí: Němec - Smola, Petričák. Diváci: 200.
Sestava Oseka: Pokorný - Němeček, Carda, Martin Čapek, Zelenka (46. Maroušek) - Brabec, Balogh, Hoch, Hosnedl - Zhyhora (65. Černý), J. Říský.

Start do sezony Oseku nevyšel podle představ. Po výhře v generálce ve Vdňanech se čekalo, že se něco urodí i v Mirovicích. "Mirovický nováček na nás vlétl s elánem a výsledkem byla penalta pro domácí po naší velké chybě a následně již v páté minutě i první gól v naší síti. Z úvodního šoku jsme se rychle otřepali a po pěti minutách vyrovnal po výborné akci Jakub Říský. V dalším průběhu první půle jsme se snažili kombinovat, což bylo na uzoučkém hřišti obzvlášť komplikované. Domácí se jednoduchými rušovými protiútoky dostávali za naši obranu, ale mušku přesnou neměli. Druhý gól v naší síti přišel v nastavení prvního poločasu, když jsme neuhlídali domácí roh a Mirovičtí odcházeli do kabin ve velké euforii," komentval první poločas manažer týmu Oseka Karel Hoch.

Snaha alespoň o vyrovnání týmu ze Strakonicka nevyšla. "Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním výsledek změnit, ale bohužel nám nebylo přáno. Měli jsme jasnou herní převahu, ale naše nepřesná zakončení nám skórovat nedovolila. Domácí bojovali a každý jejich zákrok byl na hranici pravidel a často i za ní. My jsme se nedokázali proti zhuštěné obraně prosadit a musíme pochválit našeho gólmana Pokorného, který svými výbornými zákroky držel náš tým na dostřel při nebezpečných protiútocích domácích. V hektickém závěru udělali Mirovičtí pro zisk třech bodů všechno možné a přesvědčili nás o tom, že zvěsti o domácím prostředí nelhaly," dodal ke druhé půli Karel Hoch.

V dalším kole čeká na hráče Oseka okresní derby s Juniorem Strakonice.


Načítám tabulku ...