Osek - Nová Ves u Č. Budějovic 4:0 (1:0)

Branky: 13. Zelenka, 60. D. Říský, 63. Hoch, 79. Carda.
Sestava Oseka: Vlk (46. Vojta) - Němeček, Carda, Krejčí, Zelenka (46. Martin Čapek)¨- Matěj Čapek, Šrámek, Hoch, Hosnedl - J. Říský, D. Říský. Trenér: Luboš Vašica.

Přestože přijeli hosté na blatenskou umělku oslabeni, podali solidní výkon a byli Oseku dobrým protivníkem. "První poločas jsme zahájili aktivně a snažili se překonat hluboce zatažený obranný blok Nové Vsi. Poprvé se nám to podařilo po rohovém kopu, když se důrazně prosadil Zelenka. Poté se začali osmělovat i hosté, ale několik nadějných situací nedotáhli k ohrožení branky," komentoval první poločas vedoucí týmu Oseka Karel Hoch a pokračoval ke druhé části zápasu: "Po přestávce jsme byli i nadále aktivnější a hosté už nestíhali pokrývat naše hráče. Z toho vyplynulo velké množství šancí, ale prosadili jsme se až po hodině hry a třemi góly potvrdili naše první vítězství v přípravě."

V dalším přípravném utkání se Osek utká v sobotu 11. února od 14 hodin na strakonické umělce se Sousedovicemi a o týden později na stejném místě, ale od 16 hodin s Nýrskem.


Načítám tabulku ...