V Oseku tedy nemohou být s vývojem sezony spokojeni. Co udělali pro to, aby bylo jaro lepší? „Pro nás bylo důležité po podzimu posílit tým na postu gólmana. To se podařilo. Přišel Tomáš Vlk. To ostatní nebylo o posilách, ale přesvědčili jsme kluky, že pokud nedojde ke zlepšení, tak dojde na velkou obměnu po sezoně. Ti se přesvědčit nechali a velký podíl na tom má nový trenér Luboš Vašica,“ uvedla předsedkyně TJ Osek Věra Hochová

V Oseku vzali zimní přípravu zodpovědně. „Začalo se trénovat poměrně brzy a kluci chodili v solidním počtu. Ani šestnáct lidí na tréninku nebyl problém. V závěru jsme tři týdny trénovali na umělce ve Strakonicích, předtím jsme využívali naši halu s umělou trávou. Těsně před sezonou již se připravujeme na našem tréninkovém hřišti,“ doplnila předsedkyně klubu.

Osek sehrál přípravné zápasy se silnými soupeři a vedl si herně velice dobře. „S Katovicemi jsme prohráli 1:2 a byl do dobrý zápas. S Nýrskem jsme prohráli 0:1, přestože jsme byli celý zápas lepší. V Roudném jsme po přestřelce také prohráli o gól. Ale Roudné hraje vynikající fotbal. Každý zápas byl jiný. S Katovicemi vyrovnaný, Nýrsko jsme přehrávali, ale nedali šance. V Roudném to bylo fotbalové z obou stran, pěkné na pohled,“ doplnila k přípravě předsedkyně oseckého fotbalu.

V Oseku jsou na jaro nažhaveni. Startují v sobotu 18. března na Rudolfově. Doma se na začátku sezony s tímto soupeřem rozešli smírně. Bod by i tentokrát byl dobrý. Poprvé se hráči Oseka představí doma fanouškům další víkend, kdy v neděli hostí béčko Táborska.


Načítám tabulku ...