Před víkendem již bylo jasno, že nikdo ze Strakonicka nemá záchranářské problémy, a tak se hrálo hodně uvolněně. Blatná si dojela na hřiště postupujících Strunkovic pro až příliš vysoký příděl. Osm branek viděli fanoušci i v Sousedovicích, ale výhru slavil soupeř. Tři body vydolovali jen Vodňanští, když otáčeli výsledek v Kamenném Újezdu.

Strunkovice nad Blanicí – Blatná 8:0 (3:0)

Branky: 9., 15., 28., 50. a 82. R. Žurek, 63. P. Beneš, 71. M. Dvořák, 84. A. Kadlec. ŽK: 2:4 (Koloušek, Brych – Hlaváč, Bláha, Hrubý, Levý). Rozhodčí: Cigáň – Izugrafov, Marek.

Strunkovická Mexiko aréna žila oslavami postupu. Domácí hráli uvolněně, nesvazoval je žádný tlak na výsledek a Blatná to pořádně odskákala. Mužem utkání byl Roman Žurek, střelec pěti branek, který tak jako král střelců sezony vytáhl svou bilanci na více než branku na utkání. Blatenští již měli jistotu záchrany a to možná i ovlivnilo jejich soustředění na utkání.

Fotogalerie: Strunkovice s pohárem. 240615

Sousedovice – Planá 3:5 (0:1)

Branky: 57. (PK) a 66. J. Šourek, 93. D. Doležal – 35. P. Šteyer, 74. (PK) P. Svoboda, 79., 86. a 91. P. Pajerský. Rozhodčí: Herzog – Handšuh, Ernst.

Utkání jak na houpačce. Domácí dokázali otočit poločasové vedení soupeře, ale na konci utkání jim jakoby došly síly. Nakonec všechny body putovaly do Plané.

Kamenný Újezd – Vodňany 1:2 (1:0)

Branky: 45. A. Černý – 73. A. Hrynevich, 83. T. Vokatý. ŽK: 1:4 (Rezek – Iljushkin, Trejbal, Kukla, Brož. Rozhodčí: Hrušková – Pravda, Braťka.

Domácí si mohli před utkáním oddechnout, záchrana Krumlova v divizi znamenala i jejich záchranu v I.A třídě. V utkání s Vodňany docela kousali a celek ze Strakonicka otáčel zápas až v jeho závěru. Nakonec je z toho pro Vodňany slušné páté místo tabulky.


Načítám tabulku ...