Hluboká nad Vltavou - TJ Osek 3:2 (3:1)

Branky: 13. (PK) Škoda, 32. Kadlec, 39. Kolafa - 10. J. Říský, 86. Hoch. ŽK: 4:3 (Konečný, Hájek, Kadlec, Kolafa - J. Říský, Matěj Čapek, Maroušek). Rozhodčí: Dimitrov - Nedvěd, Pečenka. Diváci: 120.
Sestava Oseka: Vlk - Němeček, D. Říský, Krejčí, Martin Čapek - Matěj Čapek (84. Zelenka), Šrámek, Hoch, J. Říský, Hosnedl (60. Maroušek) - Sigmund.

Osek je štikou jarní části soutěže a chtěl soupeře překvapit stejně, jako se to kolo předtím podařilo fotbalistům Prachatic. Hosté dokonce vedli, ale favorit stav otočil. V závěru utkání se musela ještě Hluboká o výsledek obávat.

"Doplatili jsme na bojácnost v prvním poločase. Sice jsme vedli, ale měli jsme málo pohybu, málo důrazu a byli ustrašení. Dá se říci, že jsme soupeři na všechny tři góly přihráli. Ve druhém poločase jsme hru zagresivnili, vytáhli presink a najednou začali mít domácí problémy. Snížili jsme na 3:2, nastřelili tyč a v 92. minutě jsme z mého pohledu měli kopat penaltu. Ale bohužel. Za druhý poločas hráči snesou nějaké měřítko, první jsme prospali, což se nám vymstilo," komentoval utkání trenér Oseka Luboš Vašica.

Fotbalový KP: Tatran Prachatice - Junior Strakonice 2:3 (0:2).
Junior veze zpod Libína tři body, ale závěr zbytečně zdramatizoval

Obě branky Oseka dávali osvědčení kanonýři Jakub Říský a Jan Hoch. "Jakub to prostřelil ve vápně. Honza zase střílel prudkou střelu za šestnáctkou, když se k němu odrazil balon," popsal oba góly trenér.

Sice porážka, ale hra Oseka snesla přísné měřítko. "O přestávce jsem kluky probudil. Sami věděli, že to to nebylo to pravé ořechové a co tomu v první půli chybělo. Ve druhém poločase jsme vytáhli vysoko krajní obránce a hned jsme soupeře přehrávali. Za druhou půli spokojenost," doplnil trenér Vašica.


Načítám tabulku ...