Osek - Olešník 1:3 (0:2).
Branky:
89. J. Říský - 39. R. Štos, 45.(PK) L. Dudek), 71. M. Šíma.

„Sportovně musím přiznat, že má Olešník velice kvalitní a vyzrálý tým a zaslouženě si odvezl body. V prvním poločase to byl výborný fotbal, hrálo se nahoru dolu a muselo se to divákům líbit. Ještě za bezbrankového stavu trefil Jiří Hájek břevno a v síti neskončila ani dorážka. Olešník šel do vedení pět minut před koncem poločasu a ještě v jeho závěru přidal druhý gól z penalty. Přesto jsme byli na začátku druhého dějství aktivnější, vyrovnali hru, ale naši iniciativu přibrzdil třetí gól soupeře. My již pak jen v závěru utkání výsledek korigovali,“ shrnul utkání trenér Oseka Jaroslav Voříšek.

Sestava Oseka: Kozlík - Jiří Hájek (80. Ježek), Carda, Blatský, Benda - Lávička (86. Kafka), Brabec, Hoch, Hosnedl - Říský, Maroušek.

Želeč - Blatná 1:3 (1:2). 40. O. Kosobud - 13. O. Míka, 37. O. Kůst, 71. M. Mišiak.

„Naše výkony mají stále vzestupnou tendenci a začínáme se víc prosazovat i v koncovce. Podařil se nám opět vstup do utkání a zcela zaslouženě jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Poté měli domácí mírnou převahu, ale vytěžili z ní pouze jednu branku a to ze standardky. My jsme hrozili z brejků a nastřelili z nich ještě tyč a břevno. Vezeme cenné body ze hřiště loňského vítěze krajského přeboru, kluci předvedli skvělý výkon,“ hodnotil utkání Roman Remeš, asistent trenéra Blatné.

Sestava Blatné: Chlanda – Sedláček, Motyka, Machovský, Křivanec (70. Stulík) – Mišiak, Šilhavý, Mikeš, Míka (82. Levý) – Kůst (84. Říha) – Nový (61. Sýkora).

Třeboň - Katovice 0:2 (0:1). 33. V. Uher, 58. M. Požárek.

„Čekali jsme těžký zápas, zvláště poté, co Třeboň minule vyhrála v Lomu u Tábora. Trochu obavy ze zápasu jsme měli, ale na druhé straně jsme se na soupeře pořádně připravili. Trochu jsme pozměnili i rozestavení na hřišti. V prvním poločase nás dostal do vedení Vláďa Uher. Třeboň dvakrát zahrozila ze standardních situací. Nás v první půli dvakrát podržel gólman Švehla. Druhý poločas byl v naší režii. Po hodině hry přidal Požárek druhý gól a hned nato byl v další šanci, kdy přehodil gólmana a trefil břevno. Zvládli jsme to dobře takticky. Jedinou kaňkou na zápase jsou dva naši zranění hráči. Dík patří domácímu doktorovi, který se do příjezdu sanitky o jednoho našeho zraněného postaral,“ shrnul utkání katovický trenér Roman Malý.

Sestava Katovic: Švehla - Hromíř (10. Koutský), Hajdušek, Janoch, Horejš (74. Cibulka) - Uher, Tušer, Chylík, Kagui, Repa - Požárek (88. Michálek).