Junior Strakonice B - Hradiště B 6:0 (5:0). 4' a 20' Karel Kloud, 10' a 14' Jan Tomšovic, 9' Filip Sokol, 35' Václav Mrkvička

Soupiska Junioru: Matyáš Janda - Lukáš Pacák, Michal Čumpelík, Filip Sokol, Karel Kloud, Daniel Reindl, Matěj Straka, Václav Mrkvička, Dominik Beneš, Daniel Steiner, Štěpán Mach, Matyáš Kural, Jan Tomšovic

Dohrávku 1.A třídy, která byla zároveň posledním zápasem tohoto ročníku 1.A třídy -sk. B, jsme zvládli bez větších problémů a uzavřeli tímto naší bilanci na 16 zápasů - 16 vítězství, tedy bez ztráty jediného bodu. Rozhodující pětibrankový náskok podpořený pěknými akcemi jsme si vytvořili do přestávky. Ve 2. poločase jsme zvolnili a hosty také podržel střídající brankář, tak se nakonec náš brankový účet uzavřel na čísle 6.

Po zápase proběhlo slavnostní vyhlášení, když klukům předal pohár za titul včetně medailí člen komise mládeže z KFS Jč. kraje Jiří Kulík. Na závěr došlo také na společné focení s rodiči.