Po triumfu v Letní lize to sdělil trenér Miloslav Brožek s tím, že doufá v účast ve II. ligu a že 20. července hráče čekají testy na FTVS. O kádru spekulovat nechtěl: „My teď dali prostor velkému množství hráčů, abychom turnaj zvládli. I tento kádr, mírně vyselektovaný, je konkurenceschopný. Nějací hráči ale ještě přijdou, kádr je pořád otevřený. Hráči, co tu jsou, mají kvalitu, rozdíl však je, když je ladíte a dostáváte do top formy v běžné přípravě, než když hrají každý druhý den a musí to při svém mládí prokazovat. Pokud by kádr zůstal, asi bychom šli do určitého rizika, řada hráčů nemá v profesionální soutěži nic odehráno, ale já hráčům naprosto věřím. Nicméně jako trenér budu chtít tým posílit,“ uzavřel Brožek.

Vedení FC MAS Táborsko dotáhlo náročný přestup 19letého ofenzivního Senegalce Abdallaha Simy z francouzského FC Evian Thonon Gaillard k podpisu víceleté smlouvy. „Jde o prohloubení spolupráce mezi oběma kluby a nejsou vyloučeny další příchody hráčů,“ uvedl trenér Brožek. „Sima za čtyři měsíce u nás prokázal své kvality a přesvědčil mě i vedení klubu, aby do něho investovalo.“

Sima k Jordánu přišel v zimě na hostování s opcí a tu klub uplatnil. „Pojistili jsme si hráče, který profilem na fotbalovém trhu není. Již teď registrujeme zájem z mnoha klubů,“ uvedl Brožek (jedním z nich je i Slavia Praha).