FC Silon Táborsko – Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)

Branky: 3. Zeman, 79. Plachý – 74. Texl. Rozhodčí: Kotala – Kotík, Bureš. ŽK: 2:2 (68. Bláha, 90+1. Varačka – 57. Granečný, 89. Řezníček). Diváků: 1052.

Táborsko: Pastornický – Plachý, Koné, Novák, Tusjak – Bláha, Kateřiňák (71. Foltyn) – Dordić (90+3. Sojka), Skopec (71. Javorek), Zeman (46. Varačka) – Šašinka (64. Mach).
Brno: Berkovec – Nový, Endl, Štěrba (53. Divíšek), Granečný – Texl, Jambor (83. Koželuh) – Smejkal (72. Alli), Potočný (46. Hladík), Kronus (83. Gaszczyk) – Řezníček.

Na sladký triumf zadělali Táborští v době, kdy ještě mnozí fandové z více než tisícovky diváků nestihli na stadionu obsadit své místo – vedoucí gól Zemana padl po necelých třech minutách hry. V průběhu první půle si domácí celek vytvořil ještě dvě velké šance a v obou případech u toho byl Šašinka, ale zkušený brněnský brankář Berkovec už podruhé míč ze své sítě lovit nemusel. Na straně mírně aktivnějších hostů se ocitl nejblíže vyrovnání ostřílený kanonýr Řezníček, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

Nástup do druhého poločasu se ocitl v režii Zbrojovky. Kleště brněnské ofenzívy byly stále sevřenější a v 56. minutě lavička hostů poprvé jásala, jenže Řezníčkovu uvolnění a následné přesné střele k tyči předcházel ofsajd. O osmnáct minut později se soubor z brněnské metropole dočkal regulérní branky – po rychlé akci a Řezníčkově přihrávce postupoval Texl sám proti Pastornickému, a ten vůbec poprvé v sezoně kapituloval – 1:1. Táborští hráči se s touto nepříjemností vypořádali bleskově a probudili v sobě ofenzivní choutky. Odměna na sebe nenechala dlouho čekat – přihrávka střídajícího Javorka zažehla individuální akci Plachého, kterou ozdobil nejen krásným uvolněním přes dva soupeřovy hráče, ale také nečekaným a nekompromisním zakončením pod břevno – 2:1. Na tomto výsledku už se díky kvalitnímu a nadšenému výkonu domácí družiny v koncovce střetnutí nic nezměnilo a na „Kvapilce“ propuklo bujaré veselí.