Začátek utkání však na takový výsledek vůbec nevypadal. Vše se zlomilo až po změně stran a druhé brance domácích. „Abych řekl pravdu, začátek zápasu nám vůbec nevyšel. Hořovice hrály dobře a chvílemi nás i přehrávaly. Hráče jsem upozorňoval na to, aby soupeře nepodcenili, že dva body na jeho kontě vůbec nic neznamenají. Co jsem koukal na video, tak Hořovice sehrály výborné zápasy. To se na hřišti potvrdilo. Začátek jsme nechytli, hosté měli pár rohů a smrdělo to gólem. Pak se nám povedl brejk, centr ze strany a na zadní tyči jsme to uklidili do brány. Ještě před půlí jsme měli další obrovskou šanci, kdy gólman soupeře vyrazil ránu Cibulky ze dvou metrů. I tak jsme byli s vedením po poločase spokojeni. Utkání rozhodla naše druhá branka. Požárek to trefil hlavou. Pak přišla červená karta pro gólmana po nesmyslném strčení do rozhodčího a tím byl zápas rozhodnutý. Pak jsme přidali ještě čtyři pěkné branky,“ komentoval duel katovický trenér Přemysl Šroub.

Na poslední půlhodinu vyběhl na hřiště i Jindřich Kadula a blýskl se hattrickem „Jindra byl na fotbal natěšený. dlouho nehrál, ale ještě nemá tolik natrénováno, aby bylo na celý zápas. Věděli jsme, že když přijde do unavené obrany, tak to dokáže rozvířit a vyplatilo se,“ doplnil trenér.

Fortuna divize: Sedlčany - Katovice 1:4 (1:2).
Soupeře jsme přehráli ve všech směrech, pochvaloval si trenér Šroub

V příštím kole čeká Katovice cesta na hřiště Petřínu Plzeň. „Tam se nám moc nedaří. Tam byla moje premiéra v Katovicích a prohráli jsme tak 1:4. Tak doufám, že to tentokrát vyjde,“ soustředí se již trenér na další duel.

Otava Katovice – SK Hořovice 6:0 (1:0)
Branky: 35. a 48. Požárek, 57. L. Bálek, 63., 83 (PK). a 90. Kadula. ŽK: 2:2 (Janoch, Motl – Königsmark, Pyšek. ČK: 0:1 (48. Novák). Diváci: 265, Rozhodčí: Duda – Pastyřík, Fencl.
Sestava Katovic: Švehla – Hnídek, Cibulka, Janoch, Motl (78. Mikeš) – L. Bálek (71. Bartůněk, 78. Rejšek), Kotrba, Repa, D. Bálek – Uher (60. Kadula), Požárek (61. Sládek).


Načítám tabulku ...