Taktika, kterou katovický trenér Přemysl Šroub svým svěřencům naordinoval, do puntíku fungovala. „Připravili jsme se na Doubravku dobře a vyšel nám vstup do utkání. Po čtvrt hodině jsme vedli o dvě branky, byli jasně lepší a soupeře po všech směrech přehrávali. Byly tam i další šance na zvýšení skóre a například Požárek trefil břevno. Poločas byl 3:0 a možná nás to trochu uspokojilo. Sice jsme hráče nabádali, abychom nedostali rychlý gól, který by Doubravku nakopl, ale bohužel se tak stalo. Ale zápas jsme si pohlídali. Domácí tam měli ještě jednu šanci, kdy jsme to vykopávali z prázdné brány, ale jinak jsme i my měli ve druhé půli brejky. Celkově jsme byli kompaktnějším a lepším týmem,“ hodnotil utkání trenér Šroub.

Těšit jej musí i ten fakt, že to střelecky neleželo tentokrát pouze na trojici Požárek – Kadula – Uher, ale prosadili se i další hráči. „Jsem rád, že se o branky podělili i další hráči. David Bálek krásně trefil šibenici, Tomáš Janoch vyjel ze stopera a trefil to za vápnem tečovanou střelou. Spokojenost, po všech stránkách. Všichni perfektně plnili pokyny a Doubravka z nás chvílemi byla bezradná,“ doplnil trenér.

Fortuna divize: Katovice - Cheb 3:0.
Katovická omluva za Petřín - skvělý výkon proti Hvězdě Cheb

Na Katovice nyní čekají v týdnu dva zápasy a mohou do nich jít v klidu. V úterý přijedou Klatovy, v sobotu dojde na jihočeský souboj se Soběslaví. „Máme osmnáct bodů, což je paráda. V úterý hrajeme doma, doufám, že přijde hodně lidí. Rádi bychom si připsali další tři body,“ zve do hlediště od 15.30 hodin trenér Šroub.

Doubravka - Katovice 1:3 (0:3). Branky: 52. Fleissig – 8. D. Bálek, 14. T. Janoch, 36. M. Požárek. ŽK: Rozboud, Ungr 2 – D. Bálek, Kotrba. ČK: 1:0 (80. M. Ungr). Diváci: 60. Rozhodčí: Hamouz – Pena, Kříž.
Katovice: Provazník – Hnídek, Cibulka, Janoch, Motl – L. Bálek (92. Mikeš), Kotrba, Repa, D. Bálek – Kadula (70. Uher), Požárek (87. Sládek).


Načítám tabulku ...