Divizní fotbalisté Katovic mají za sebou úvodní trénink letní přípravy na novou sezonu. Na něm se sešli v pátek 30. června, ale ještě ne v kompletním složení z důvodu dovolených.

Předseda klubu Tomáš Hajdušek hráčům ofciálně představil nového trenér Lubomíra Vašicu, jemuž bude asistovat Miloš Dohanič. Na úvodním tréninku se hlásily i všechny čtyři posily - Michal a Martin Kynkorovi, Jakub Brabec a Jan Sigmund. Naopak v týmu nepokračují z důvodu ukončení kariéry Jindřich Kadula a Karel Cibulka, Vasyl Habor z důvodu stěhování do Prahy a Vladimír Uher pak ještě zahájí přípravu s třetiligovým Pískem.

Zdroj: Jan Škrle

Katovické fotbalisty čekají tři přípravné herní prověrky. V sobotu 8. července přivítají od 10.30 hodin doma třetiligové Přeštice, v neděli 16. července zavítají do Dudák arény Semice, účastníka krajského přeboru, a generálka je čeká v sobotu 22. července v Písku, kde se utkají od 16 hodin s béčkem plzeňské Viktorie. O týden později je na pořadu MOL Cup a úvodní kolo áčkové skupiny divize zavede svěřence trenéra Lubomíra Vašici v sobotu 5. srpna do Klatov, kde se začíná od 17 hodin.

Zdroj: Otava Katovice