Robstav Přeštice – Otava Katovice 2:0 (0:0). 47. S. Böhm, 52. P. Šmídl.
Sestava Katovic: Švehla – Rejšek (65. Hnídek), Janoch, Cibulka, Motl (79. Mikeš) – Repa, Kotrba, Sládek, D. Bálek – Uher – Požárek.

„Potvrdilo se, co jsme čekali. Domácí hráli dobře, byli kvalitní na balonu. My prakticky celý první poločas bránili. Snažili jsme se bránit v bloku a chodit do rychlých brejků, ale kvalita na straně domácích zkrátka byla. Na druhé straně si nevytvářeli v prvním poločase, kromě jedné, žádné šance. Bohužel přišla přestávka. Vypadli jsme z tempa a dostali na začátku druhého poločasu dva slepené góly. V tu chvíli bylo prakticky rozhodnuto, na zvrat zkrátka nebylo,“ shrnul utkání katovický trenér Přemysl Šroub.

Fortuna ČFL: FC Písek - SK Slavia Praha B 2:1 (0:1).
Je to krásné a sladké vítězství, komentoval výhru na béčkem Slavie Grobár

Přeštice tak na domácím hřišti potvrdily, že patří do absolutní špičky soutěže. „Opravdu domácí hráli výborně, srovnatelně s Lomem, který u nás vyhrál v minulém kole. Je tam kvalita. My měli bohužel další zraněné. Bálek sval, Hnídek byl po nemoci, takže nemohl nastoupit od začátku. Takto kvalitnímu týmu nešlo konkurovat,“ doplnil katovický trenér.

V posledním podzimním kole završí Katovičtí sérii zápasů z nejlepšími třemi celky soutěže. „Pokusíme se ještě nějaký bod vydolovat a dohrát důstojně podzimní část sezony. Los k nám nakloněn vůbec nebyl, tři nejlepší týmy na závěr, to je přímo vražedné. Ale musíme jet na béčko Dynama s hlavou vztyčenou a pokusíme se něco urvat,“ hledí k poslednímu utkání trenér Přemysl Šroub.


Načítám tabulku ...