SK Klatovy - Slavoj Český Krumlov 6:1 (3:1)

Branky: 4. Javorský, 21. Velfl, 38. A. Presl, 60. F. Holík, 76. M. Lukeš, 82. M Mészáros - 33. (PK) Kabele. ŽK: 2:4 (Mészáros, Krejčířík - Gelnar, Kuna, Ryneš, Matuška). Rozhodčí: Talpáš - Hányš, Melničuk. Diváci: 200.
Sestava Č. Krumlova: Polanský - Kolář (82. Matušek), Kabele, Svoboda (62. Trapl), Trmal - Gelnar (72. J. Matuška), Ryneš - Vávra, Kuna, O. Matuška - Vaněk (62. Parakhnenko).

Tentokrát hráči Českého Krumlova branku vstřelili, ale pouze z pokutového kopu. Tou snižovali vedení domácích na 2:1. Pak však ještě čtyřikrát inkasovali a znovu se vraceli domů se šesti brankami. Úvod sezony tedy slavojáky nezastihl v dobrém rozpoložení.

"Jsme zklamaní z celé naší obranné fáze. Jsou tam neskutečné zkraty. Tam stačí dva hráči do pěti a dostaneme gól. To je až neskutečné. Nerozumíme tomu, co se děje. Musíme si k tomu v úterý opět sednout a rozebrat. Ale to stále povídáme a povídáme, kluci všechno odkývou a pak ve dvacáté minutě prohráváme o dva góly," hodnotil smutně zápas v Klatovech českokrumlovský trenér Zdeněk Šváb. Přitom Krumlov hrál v přípravě proti silným soupeřům a tolik neinkasoval. "Kluci si asi nevěří, mají to v hlavách. Bojí se, nejsou odvážní a neplní to, co si řekneme v šatně," dodal trenér.

Jsou odehrána čtyři kola, ale Slavoj si nesmí nechat ujet vlak. "To samozřejmě všichni víme a musíme udělat něco pro to, abychom začali bojovat. Nyní máme doma Mariánské Lázně, dalšího silného soupeře, tak uvidíme," doplnil trenér Šváb.


Načítám tabulku ...