Katovičtí fotbalisté odstartovali jarní část sezony velice dobře, když si ze hřiště béčka Příbrami přvezli bod za bezbrankovou remízu. "Byla to pro nás remíza zlatá, ale naprosto zasloužená,“ hodnotil duel v Příbrami katovický trenér Lubomír Vašica a ocenil kvalitní výkon celého týmu.

V týdnu se již Katovičtí připravovali na utkání s Mariánskými Lázněmi. "Pro nás jsou Mariánky velkou neznámou, protože prošly přes zimu velkou obměnou," vedl k nejbližšímu soupeři trenér Vašica.

Tým chce uspět a poctivě se na soupeře připravoval. Ve středu měli s trenérem hodinový speciální trnink gólmani, poté se ladila příprava na Mariánky s celým týmem. Ač se v zimní přípravě potýkali Katovičtí s nedostatkem hráčů, tentokrát jich bylo na tréninku sedmnáct. "Ještě jsou drobné nemoci, ale marodka se vyprazdňuje. Abychom se vyhnuli zbytečným ztraněním, mají hráči k dispozici rehabilitaci a fyzioterapeuta. Vypadá to dobře a pokud kluci podají v sobotu takový výkon jako v Příbrami, tak věřím, že zabodujeme," dodal k přípravě trenér.

V Katovicích na fotbale to zkrátka žije.
Bez fanoušků by nás fotbal v Katovicích vůbec nebavil, říká Tomáš Hajdušek

Všichni věří, že bude tradičně plný dům. Vždyť i v Příbrami byla s týmem padesátka fanoušků. "Hrajeme doma, věříme, že přijde hodně fanoušků, protože výkon z Příbrami byl pro ně skvělou pozvánkou. Chceme být v utkání dominantní a jak to velí domácí prostředí, pokusíme se získat tři body,“ zve do ochozů fanoušky tenér.

Utkání v Dudák aréně začíná od 15 hodin.


Načítám tabulku ...