První třetina divizní sezony se fotbalistům Katovic nevydařila podle představ. Nedaří se na hřištích soupeřů a v minulém kole padlo i přirovnání Můj dům, můj hrad, když Katovičtí podlehli Komárovu 1:2.

Nejvýše v soutěžích postavený tým ze Strakonicka má po deseti lokech 11 bodů a je usazen na 12. místě tabulky skupiny A. K dalšmu kolu jedou Katovičtí na hřiště béčka Domažlic, které je na tom ještě o něco hůře. Zatím posbíralo sedm bodů a patří mu 14. příčka. Utkání začíná v sobotu 14. října v 10.30 hodin.

Postavení obou celků v tabulce pro hráče ze Strakonicka znamená pokusit se přivézt z Domažlic minimálně jeden a nejraději tři body. "Čeká nás další zápas o šest bodů. Venku se nám nedaří, tak musíme zmobilizovat všechny síly, abychom to zlomili a body, které jsme ztratili doma s Komárovem, přivezli odtud. Nic jiného nám nezbývá. Kádr se zužuje, naposledy jsme museli pro zranění střídat Kubu Brabce, chyběli nám pro nemoc Petr Kotrba a pro zranění Jan Sigmund. Zkrátka tíha utkání bude ležet na zdravých hráčích," uvedl pro klubový facebook trenér Lubomír Vašica.


Načítám tabulku ...