Soběslav – Katovice 3:0 (2:0)

Branky: 16. Pavlík, 45. (PK) a 73. Vaněk. ŽK: 2:2 (Hájek, Podhradský – Provazník, Repa). Diváci: 156. Rozhodčí: Novotný – Tupý, Brom.
Sestava Katovic: Provazník – Hnídek, Cibulka (64. Květoň), Janoch, Motl – L. Bálek (73. Chylík), Repa, Korba, D. Bálek (56. Pavlovič) – Uher (64. Habor) – Požárek.

„Podali jsme špatný výkon, asi nejhorší na jaře. Nedařilo se vůbec nic. Soběslav nás přehrávala a dostávali jsme góly z těch situací, na které jsem hráče upozorňoval. Nakopávají to za obranu, Vaněk tam svou rychlostí zabíhá a z toho jsme dostali dva góly. To byla velká chyba. Rozhodující moment byl druhý gól těsně před poločasem z penalty. Přišla chyba a následoval faul a jasná penalta,“ shrnul utkání katovický trenér Přemysl Šroub.

Tříbranková porážka však nemůže nic změnit na tom, že mají Katovice jaro rozjeté velice dobře. „Máme zase co napravovat a musíme doma porazit Hradec. Odčinit výkon ze Soběslavi. Ten byl opravdu špatný, nedařilo se vůbec nic. Nějaké šance jsme si sice ve druhé půli vytvořili, ale zahodili je. Měli jsme dobrou šanci, kdy šel Uher sám na bránu. Snížit na 2:1, možná by se s tím něco dělat dalo, ale musím sportovně přiznat, že Soběslav vyhrála zaslouženě,“ doplnil trenér.

V dalším kole tedy hrají Katovičtí s Jindřichovo Hradcem. Další jihočeský soupeř. Bývají tyto zápasy jiné, než s ostatními týmy? „Říká se, že tyto souboje nemívají favorita, ale doma favorit jsme, což si musíme přiznat. Tuto roli musíme přijmout a v derby zvítězit,“ doplnil k dalšímu programu trenér Šroub.


Načítám tabulku ...