„Věděli jsme, že nás čeká těžká šichta. Motorlet byl do našeho zápasu nejlepším týmem na hřištích soupeřů, když ani jednou neprohrál. Hrál čtvrtý s pátým. V prvním poločase jsme působili zakřiknutým dojmem. Chyběl nám Koreš a Voráček. Hosté měli v první půli dvě stoprocentní šance, které vychytal Satrapa. Navíc netrefili ze samostatných nájezdů bránu. Do druhé půle jsme vystřídali zraněného Schramhausera za Pineaua. A ten se blýskl brankou. Sice asi chtěl centrovat, ale míč zapadl do brány. Trochu náhodný gól. Pak tam měl Pineau další dvě nebezpečné hlavičky. Zvýšili jsme na 2:0, ale hotovo nebylo. Soupeř tam pak měl tři stoprocentní šance, ale Satrapa je znovu vychytal. Byli jsme tentokrát šťastnější,“ komentoval utkání vedoucí píseckého týmu Miroslav Grobár.

Po zápase s Motorletem se však rozrostla marodka. „Odkulhali Běloušek a Schramhauser. Uvidíme, jak to s nimi bude. Nějaké problémy s kolenem má i Sajtl,“ smutně vypočetl další ztráty Miroslav Grobár v kontextu dalšího náročného programu.

Štěpán Koreš táhne Písek v ČFL a současně již předává zkušenosti mladým hráčům jako trenér.
Trénování mladých fotbalistů si užívám, říká zkušený Štěpán Koreš

„V průběhu šesti dnů nás čekají tři zápasy. Jedeme na lídra tabulky do Králova Dvora, pak se hraje ve sváteční úterý a v pátek. Nebudou ještě ani Koreš s Voráčkem, po dnešku další dva zranění a možná i Sajtl,“ doplnil M. Grobár.

FC Písek – Motorlet Praha 2:0 (0:0)
Branky:
47. Š. Pineau, 75. F. Belej. ŽK: 3:4 (Pravda, Hrachovec, Sajtl – Akosah, Čepelák, Gilian a Hauer. Diváci: 200. Rozhodčí: Kolátor – Kyncl, Doubek.
Sestava Písku: Satrapa – Kotrba, Běloušek (74. Mařík), Kulík, Sajtl – Volf, Pravda, Hrachovec (92. Bílý), Schramhauser (46. Pineau), Kalousek (83. Stejskal) – Belej (83. Petr).