Do republikového turnaje se kvalifikovalo 16 mužstev: 1. FK Bohemia Světlá nad Sázavou (KFS Vysočina), 2. Lázně Bohdaneč (Pardubický KFS), 3. FC Přerovsko (Olomoucký KFS), 4. SK Ďáblice (Praha), 5. OFS Klatovy (Plzeňský KFS), 6. SK Motorlet Praha (pořadatel), 7. FC Nový Hradec Králové (Královéhradecký KFS), 8. FK Slavoj Žatec (Ústecký KFS), 9. TJ Sokol Semín (Pardubický KFS - obhájce), 10. FK Slovan Rosice (Jihomoravský KFS), 11. Slovan Hrádek nad Nisou (Liberecký KFS), 12. SK Baťov 1930 (Zlínský KFS), 13. FK Junior Strakonice (Jihočeský KFS), 14. SG Vlašim + Benešov (Středočeský KFS),15. FK SK Polanka nad Odrou (Moravskoslezský KFS) a 16. Fotbal Studénka (Moravskoslezský KFS).

9. Mistrovství České republiky 2024.

Hraje se v areálu SK Motorlet Praha, 14. června 2024, 9.30 -16.30 hodin.

Harmonogram skupin:

Hřiště 1:

9.30 SK Ďáblice - Lázně Bohdaneč

9.55 TJ Sokol Semín - Bohemia Světlá n/S

10.20 Lázně Bohdaneč - Fotbal Studénka

10.45 Bohemia Světla n/S - Slovan Hrádek

11.10 SG Vlašim/Benešov - Lázně Bohdaneč

11.35 SK Baťov 1930 - Bohemia Světlá n/S

Hřiště 2:

9.30 SG Vlašim/Benešov - Fotbal Studénka

9.55 Slovan Hrádek - SK Baťov 1930

10.20 SG Vlašim/Benešov - SK Ďáblice

10.45 SK Baťov 1930 - TJ Sokol Semín

11.10 SK Ďáblice - Fotbal Studénka

11.35 TJ Sokol Semín - Slovan Hrádek

Hřiště 3:

9.30 FK Slovan Rosice - SK Motorlet Praha

9.55 FK SK Polanka n/O - FC Přerovsko

10.20 SK Motorlet Praha - OFS Klatovy

10.45 FC Přerovsko - FC Nový Hradec Králové

11.10 FK Junior Strakonice - SK Motorlet Praha

11.35 FK Slavoj Žatec - FC Přerovsko

Hřiště 4:

9,30 OFS Klatovy - FK Junior Strakonice

9.55 FC Nový Hradec Králové - FK Slavoj Žatec

10.20 FK Junior Strakonice - FK Slovan Rosice

10.45 FK Slavoj Žatec - FK SK Polanka n/O

11.10 FK Slovan Rosice - OFS Klatovy

11.35 FK SK Polanka n/O - FC Nový Hradec Kr.

Výsledky: Kaplice - Písek 2:4, Písek - Strakonice 3:4, Strakonice - Kaplice 4:4.

Konečné pořadí: 1. Junior Strakonice, 2. Spartak Písek, 3. Spartak Kaplice.

Sestava Junioru Strakonice: Jiří Chaluš, Zdeněk Křížek, Jiří Benedikt, Petr Cibulka, Petr Kratochvíl, Joslav Mára, Stanislav Šíp, Tomáš Kostka, Petr Baloušek a Jiří Baloušek. Trenérem mužstva byl Přemysl Šroub.