Díky JEN TAK TAKU mohl vzniknout i festival Folková růže, Folkový Pluháč, cyklus koncertů Zpívání na schodech nebo pořad Jarčounova folková hodinka na rádiu Česká Kanada. Pavel by nejraději na večeru u Josefa Pelána vystoupil právě s JEN TAK TAKY, kteří mají dojem, že se konečně sešli muzikantky i lidsky v bezvadné sestavě. Protože však na pódiu čajovny a vinárny Pod stolem není dost místa pro celou kapelu, pozval si na pomoc pouze zpěvačku současné sestavy Lenku Martinů a oba věří, že výsledný dojem bude stát za to.

Lenka není ve folku žádným nováčkem, má za sebou řadu velmi úspěšných vystoupení ve dvojících nebo v kapelách. Vystudovala zpěv, hraje na kytaru, skládá písničky a její hudební přednes dobře ladí nejen k Pavlovu výrazu, ale velmi často dokáže díky svým kvalitám obsadit ve skladbě dominantní roli. Lenčin zpěv opravdu stojí za poslechnutí. To všechno souhrnem poskytuje jmenované dvojici řadu možností k uchopení hudebních motivů, které pocházejí převážně z její dílny, popř. z repertoáru z více než třicetileté tradice kapely JEN TAK TAK.

Lenka Martinů i Pavel Jarčevský se na folkový večer s Pepou Pelánem a jeho hosty v čajovně a vinárně Pod stolem ve Strakonicích moc těší. Tím spíš, že diváky tohoto hudebního cyklu provází pověst pozorného obecenstva.

Tak tedy, v pátek 9. února ve strakonické čajovně a vinárně Pod stolem se opět sejdeme. Začínáme, i tentokráte v 19 hodin.