Rozhodli se snížit podíl chemických prostředků v domácnosti. Vyrábí tablety do myčky a čisticí spreje, a to bez zbytečné chemie. Dále vyrábí přívěsky na klíče a náramky z pryskyřice. Vše dělají sami ve svém volném čase.

Jeden rok podnikání ve škole - úžasná zkušenost, ale i kontinuální závazek nejen vůči svému záměru a vizi, ale i všem ostatním ve firmě či v týmu. Umění věci dokončovat, napravovat chyby, komunikovat a překonat překážky.

Studenti se snaží své získané znalosti přenést do praxe a zjišťují, že to není vůbec jednoduché. Nejtěžší je asi hledání prodejních příležitostí. Spolupráce s hospicem Athelas dává studentům šanci nabízet své výrobky na jejich akcích. Další možnost odbytu na naší škole nabízí i Den otevřených dveří a rodičovské schůzky. Zároveň studenti založili e-shop benevia.net.

Tři víkendy nabízeli své výrobky i na adventních trzích na zámku v Blatné. Právě tam si vyzkoušeli, jak je nelehké zaujmout zákazníka a prodat své výrobky. To je praxe, které studenty obohatí a posunou je profesně i lidsky správným směrem.

Celý svůj zisk se rozhodli studenti věnovat domácímu hospicu Athelas. Zakoupením výrobku můžete přispět na péči o pacienty, ulehčit práci všem lékařům, sestřičkám a celému hospicovému týmu, který se o pacienty obětavě stará.

Nebuďme lhostejní a pojďme společně podpořit domácí hospicovou péči na Písecku! Nakupte na e-shopu benevia.net!
Děkujeme, Vaše společnost BeneVia.

#JACzech, #JAFirma, #JAMediaCup

Za zaslání článku a fotek děkujeme Daniele Fořtové z OA Písek