Léto je v plném proudu a jelikož se již přehouplo do své druhé poloviny, dovolujeme si vás co pozvat na letní Benefiční koncert kapely Epydemye a na premiéru dětského divadelního souboru Chelčické štěstí inspirovanou pohádkou Boženy Němcové Sůl nad zlato.

Benefiční večer se koná v pátek 26. srpna 2022 a program zahájíme v 18 hodin výstavou obrazů a výrobků uživatelů sociálních služeb Chelčického domova v prostorách přírodní zahrady Domova a za kostelem sv. Martina, kde bude připraveno občerstvení pro všechny návštěvníky.

Od 19 hodin zahájí folkrocková skupina Epydemye svůj koncert na pódiu za kostelem sv. Martina. Kapela Epydemye je z Týna nad Vltavou a je považována za jednu z nejosobitějších kapel na současné folkové,
písničkářské scéně. Posluchače napříč generacemi si získává svou pozitivní a živelnou koncertní energií a písněmi, které otevírají zajímavá témata ze života i historie našeho národa. Za desku Kotlina kapela získala v roce 2015 žánrovou cenu Anděl.

Od 20.30 hodin budou mít všichni zájemci možnost si zakoupit CD kapely Epydemye a výrobky Chelčického domova a v klidu se občerstvit.
Letošní Benefici zakončíme večerní premiérou dětského divadelního souboru Chelčické štěstí, která se jmenuje „O králi, který pro tmu neviděl hvězdy“. Divadelní představení začne ve 21 hodin.

Lístky na benefiční večer si mohou všichni zájemci a podporovatelé Domova rezervovat buď na e-mailu: admin@linhart-chelcice.cz, dále na tel. čísle:777 619 723, nebo zakoupením lístků přes Jihočeský venkov na www.jihoceskyvenkov.cz. 

Moc se na vás všechny opět po roce na Benefičním letním večeru těšíme a děkujeme, že o nás víte, podporujete nás a jste s námi… 

Za všechny Linhartovské, Klára Kavanová Mušková